En Şık ve Konforlu Karne Hediyeleri Lumberjack’te!

109.99 TL

109.99 TL

Yarıyıl tatiline çok az bir süre kalmışken tüm çocuklar stres atacakları bu uzun tatil için sabırsızlanıyor. Konfor, şıklık ve modayı bir arada sunan Lumberjack de çocuklara özel renkli ve eğlenceli modellerle karşınıza çıkıyor. Tüm anne ve babalar, çocukları için en şık karne hediyesini Lumberjack’te buluyor.

Lumberjack’in çocuk koleksiyonu hem trendy alternatiflerle, hem de cazip fiyatlarla anne ve babaların yüzünü güldürüyor. Lumberjack’in kız ve erkek çocuk koleksiyonunda; Oxford modellerden, kürklü botlara; bantlı ve bağcıklı spor ayakkabılardan, kar botlarına kadar pek çok model yer alıyor. Kız çocuklara özel payetli ve zımbalı botlar tüm küçük hanımefendilerin dikkatini çekerken; erkek çocuklar da içi kürklü ayakkabılar ve tokalı modellerle sıcacık adımlar atıyor. Renklerde ise bordo, bej, lacivert, siyah ve gri tonları ön plana çıkıyor.

Siz de çocuğunuz için karne hediyesi arayışındaysanız Lumberjack’in koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Türkiye’de de toplam 850 satış noktası bulunan Lumberjack’in zengin koleksiyonunu daha yakından görebilmek için FLO, Boyner, YKM, Ayakkabı Dünyası ve diğer seçkin satış noktalarını, www.flo.com.tr ve www.lumberjack.com.tr’ yi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum