İstanbul Yılın Moda Gecesine Şahit Oldu

Moda, Cemiyet, İş ve Sanat Dünyası Öğrencilere Tam Destek Verdi.

Kariyer Eğitim Kurumları Moda Tasarımı mezunlarının hazırladığı koleksiyonlardan oluşan Kariyer Fashion Show 2013, Swissotel’de gerçekleştirildi. ‘Geleceğe Dönüş’ temalı defile etki altında bırakan kurgusuyla adeta bir moda ve görsel şölen yarattı. Tasarımlar izleyenler tarafından tam not aldı

Öğrencilerin yıl içindeki çalışmalarının bir özeti niteliğinde olan ve gelenekselleşen Kariyer Fashion Show, Erol Albayrak Moda Direktöğünde ve Uğurkan Erez Koreografisiyle oldukça beğeni topladı. Moda duayenlerinin, iş ve cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katılım gösterdiği gecede defilenin açılış konuşmasını onur konuğu Dilek Hanif gerçekleştirdi.

2013-kariyer-fashion-show-08

Dilek Hanif yaptığı konuşmada Moda Tasarımı öğrencilerine kariyerleri için önemli mesajlar verdi ve defile sonrası beğenisini tekrar podyuma çıkarak dile getirdi. Ece Sükan’ın sunumuyla Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Tülin Şahin, Sema Şimşek, Tuğba Karaca’nın aralarında bulunduğu, 35 kişilik top modeller tarafından sergilenen tasarımlar katılımcılardan tam not aldı. Ece Sükan Dilek Hanif imzalı tasarım kıyafetiyle oldukça göz alıcıydı. Ünlü modeller, model çizimleri başta olmak üzere öğrenciler tarafından hazırlanan tüm kıyafetleri podyumda taşırken onların verdikleri bu ilk sınavda heyecanlarına ortak oldu. Geleceğin Moda Tasarımcıları defilenin ardından podyuma çıkarak kep attı.

Yorumlar

yorum