Kanz’dan UV Korumalı Özel Koleksiyon

kanz-24Çocuk giyiminin öncü markası Kanz’ın Ultraviole korumalı özel kumaşlarla ürettiği giysiler, 80 SPF’ye kadar maksimum koruma sağlayarak çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyor. UV korumalı 0-12 yaş mayolar, bikiniler, t-shirtler, şortlar, etekler, eşofmanlar ve Doll şapkalara sahip olmak için Kanz ve S&D mağazalarına uğramak yeterli. Üstelik şimdi UV korumalı özel ürünlere %50’ye varan indirim avantajı ile ulaşabilirsiniz…

Güneş insanlar için temel bir yaşam kaynağı, ancak son yıllarda artan sıcaklık değerleri ve atmosferdeki deformasyonlar nedeniyle güneşin zararlı ışınlarından yaz kış korunmak gerekiyor. Güneşin zararlı ışınları en çok, henüz cilt yapısı tam olarak gelişmemiş bebek ve çocukları etkiliyor. Bu sebeple anne ve babalar olarak, çocuklarımızı güneş ışığıyla direkt temas ettirmekten kaçınıyoruz.

Sadece gölgede kalmak ya da örtünmek yeterli mi? Ne yazık ki hayır! Yapılan araştırmalar şemsiye altında ya da gölgede sadece 5 SPF koruma olduğunu kanıtlıyor. Bu sebeple çocuklarımız için, içimizin rahat edeceği başka önlemler bulmamız şart. Peki kullandığımız koruma faktörlü kremler tek başına yeterli mi?  Onları her gün düzenli ve etkin kullanabiliyor muyuz?

UV korumalı kumaşların etkisi

UV Standartları 801’e göre üretilmiş tekstil ürünleri etkin bir koruma sağlayarak güneşin zararlı ışınlarını en aza indirgiyor ve 80 SPF’ye kadar cildi koruyor. Yapılan araştırmalar UV korumalı kumaşlarla üretilen tekstil ürünlerinin diğerlerine göre farkını kanıtlıyor. İşte sonuçlar:

kanz-27

UV koruma şekliUV koruma faktörü
UV korumalı giysiler20 – 80
Doğru şekilde uygulanan koruyucu kremler0 – 30
Yünlü ya da pamuklu giysilerYaklaşık 10
Ağaç gölgesi5 – 15
Şemsiye altıYaklaşık 5

 

Kanz ile güneşli günlerin tadını çıkarın

En değerli varlığınızın sağlığı için UV korumalı özel koleksiyonuyla Kanz yanınızda. Yaz aylarında ailecek, gözünüz arkada kalmadan, keyifli günler geçirmek için UV korumalı ürünlere bir göz atmanızı öneririz. Kanz ve S&D mağazalarından temin edebileceğiniz sarı renkli UV etiketi ile sunulan UV korumalı kumaşlarla üretilen ürünleri tercih edin içiniz rahat etsin.

 

 

kanz-26

Yorumlar

yorum

KANZ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR