Kanz, Yeni Sezona Yine Damgasını Vuracak

kanz-2013-sonbahar-kis-05Kanz ve S&D mağazaları Sonbahar/Kış sezonunu cıvıl cıvıl karşılıyor

Kanz’ın, Sonbahar/Kış sezonu için hazırladığı birbirinden güzel koleksiyonlar vitrinleri süsledi. 0-12 yaş grubundaki çocuklara özel renkli ve şık yeni sezon ürünleri Kanz ve S&D mağazalarında yerini aldı.

Türkiye genelinde 100’e yakın noktada hizmet veren ve dünya çocuk modasının öncülerinden Kanz ve S&D mağazaları, Sonbahar/Kış sezonunu birbirinden renkli ve özgün tasarımların buluştuğu ünlü markaların koleksiyonları ile karşılıyor. Kanz, Pampolina, Steiff, S&D, Kathe Kruse, Check-in, Doll ve Whoopi gibi dünyaca ünlü markaların 2013/2014 Sonbahar/Kış sezonlarında yer alan en şık kıyafetler Eylül ayı ile birlikte Kanz ve S&D mağazalarında yerini aldı.

Her yaş ve tarzdaki çocuklara uygun temalar Kanz ve S&D mağazalarında

Bu sezonda da farklı temalarda 0-12 yaş grubundaki tüm çocuklara hitap etmeyi hedefleyen Kanz ve S&D mağazalarında kaliteli, renkli ve farklı tarzlarda pek çok tema bulunuyor. Kızlarını prenses gibi giydirmek isteyen annelerin tercihi kadife kumaşların ağırlıkta olduğu ‘My First Love’ olacak. ‘Civilezed Boys’ babası gibi giyinmek isteyen küçük adamlar için. Ekose süveterlerden hırkalara kadar her şey bu temada.

Sezonun en trend rengi yeşilin tüm tonları ‘School Bus’ta. Hem spor hem de klasik ürünlerin bulunduğu bu tema 1-6 yaş grubundaki küçük beylerin vazgeçilmezi olacak. Şık annelerin şık kızları yeni sezon da ‘Uptown Girls’ü seçecek. Pembenin en güzel tonlarındaki günlük ve şık elbiseler kalitesi ile 4-12 yaş genç kızların gözlerini kamaştıracak. Rengarenk giyinmek isteyen 4-12 yaş grubundaki tüm erkekler, aradıklarını ‘American Sports’ta bulacak.

Kanz ve S&D mağazaları ‘Basics’ ürünleri ile ise tüm çocukların ihtiyaçlarını karşılamada vazgeçilmez olacak. Evde, sokakta veya kreşte.. Çocuklar her yerde bu temadaki ürünler ile özgürce hareket edecek. 2013/2014 Sonbahar/Kış sezonunun ürünleri için en yakın Kanz veya S&D mağazasına uğramanız yeterli.

Yorumlar

yorum

KANZ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR