Kanz ve S&D Mağazalarında “Etiketin Yarısı” İndirimi Başladı

kanz-sd-indirim-01Kanz ve S&D mağazalarında ‘Etiketin Yarısı’ indirimi başladı. 0-16 yaş arası çocuklar için hazırlanan birbirinden renkli ve özgün tasarımların buluştuğu dünyaca ünlü markaların koleksiyonları ‘Etiketin Yarısı’ indirimiyle sizleri bekliyor. Çocuklara özel bu rengarenk yaz koleksiyonu, güneşin zararlı etkilerinden koruyan teknolojiyle üretildi.

Kanz, Pampolina, Steiff, S&D, Kathe Kruse, Check-in, Doll ve Whoopi gibi dünyaca ünlü markaların 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında yer alan en şık tasarımlarda etiketler yarıya indi. 2013’ün en trend tasarımlarının yer aldığı koleksiyonlarda her çocuğun tarzına uygun seçenekler bulmak mümkün.

Çocuğunuz bu yaz UV Korumalı giysilerle güvende

Renkli ve şık tasarımların yanı sıra çocuklara rahat hareket etme özgürlüğü veren birbirinden eğlenceli yaz kreasyonları, UV korumalı özel kumaşlarla üretiliyor.

Çocuklar için üretilen t-shirtler, atletler, elbiseler, etekler, şortlar, mayolar, şapkalar çocuğunuzu güneşin zararlı ışınlarından 80 SPF’ye kadar koruyarak çocuğunuzun hassas cildini koruyor.

‘Etiketin Yarısı’ indiriminden yararlanmak için en yakın Kanz ve S&D mağazalarına uğramanız yeterli.

Yorumlar

yorum

KANZ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR