Güneş Işınlarına Karşı Kanz’dan Özel Koleksiyon

kanz-gunes-isinlarina-karsi-09Çocuk giyiminin öncü markası Kanz’ın Ultraviole korumalı özel kumaşlarla ürettiği giysiler, 80 SPF’ye kadar maksimum koruma sağlayarak çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyor. UV korumalı mayolar, t-shirtler, şortlar, etekler, eşofmanlar ve Doll şapkalara sahip olmak için Kanz ve S&D mağazalarına uğramak yeterli.

Kanz’ın UV korumalı kumaş teknolojisiyle ürettiği UV korumalı ürünler, krem, şemsiye ya da diğer kumaş türlerine göre çok daha etkin ve uzun süreli koruma sağlayarak minikleri güneşin zararlarından koruyor. Kanz’ın 80 SPF’ye kadar koruma sağlayan özel kumaşlarla üretilmiş ürünleri uzun süreli etkin koruma sağlıyor ve henüz cilt yapısı tam olarak gelişmemiş bebek ve çocukları güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

0-12yaş şapkalar, mayolar, t-shirtler, şortlar, etekler, eşofmanlar ve sweat-shirtler ile bir adım önde olan çocuklar Kanz’ın özel koleksiyonuyla yazın tadını çıkaracak. Sarı renkli UV etiketi ile sunulan UV Korumalı özel ürünlere Kanz ve S&D mağazalarından ulaşılabilir.

 

kanz-gunes-isinlarina-karsi-11

UV korumalı kumaşların etkisi

UV Standartları 801’e göre üretilmiş tekstil ürünleri hem daha uzun süre, hem de daha etkin bir koruma sağlayarak güneşin zararlı ışınlarını en aza indirgiyor.

Yapılan araştırmalar UV korumalı kumaşlarla üretilen tekstil ürünlerinin diğerlerine göre farkını kanıtlıyor. İşte sonuçlar:

 

 

UV koruma şekli                                                                           UV koruma faktörü

UV korumalı giysiler                                                                                     20 – 80

Doğru şekilde uygulanan koruyucu kremler                                                   0 – 30

Yünlü ya da pamuklu giysiler                                                                      Yaklaşık 10

Ağaç gölgesi                                                                                                 5 – 15

Şemsiye altı                                                                                                 Yaklaşık 5

Yorumlar

yorum

KANZ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR