Kahraman Babalara Seçkin Tasarımlar Debenhams’da

Dünyada geniş ürün yelpazesiyle ve çok katlı mağaza konseptiyle hizmet veren Debenhams, Babalar Günü’ne özel trend hediye alternatiflerini 2.üründe geçerli olan %50 indirim fırsatıyla sunuyor. Erkek giyim ve aksesuar departmanlarında geçerli olan kampanya 6 Haziran’da başlayıp 15 Haziran’da sona eriyor.

Debenhams, sezonun trendlerini kendilerine özgü yorumlayan tasarımcıların parçalarını her daim şık olmak isteyen babalar için bir araya getiriyor. Klasikten vazgeçmeyenlere siyah ve mavi tonlarını sunan Debenhams, 1930’lu yılların Amerika’sının çizgilerini koleksiyonlarına taşıyor. Stilinde modern zamandan parçalara yer verenler ise yine Debenhams çatısı altında arzu ettikleri parçaları bulabiliyor. Koleksiyonlarında maskülen tarzı modern kesimlerle birleştiren Jasper Conran ve iş dünyasında yer alan erkeklere özel parçalar tasarlayan Jeff Banks koleksiyonlarında Babalar Günü hediyesi için alternatifler sunuyor. Yaz günlerini ince dokulu kumaştan tasarlanmış tişört, çiçekli şort ve hasır şapkasıyla karşılamak isteyenler için ise yine Debenhams tasarımcıları iş başında!

Sezonun öne çıkan trendlerinden oluşan birbirinden şık ve rahat koleksiyonlarda benzersiz alternatifler kahraman babalar için özel olarak hazırlandı. Günün her anında tarzını ortaya koymak isteyen babalara özel parçalar, 2. üründe uygulanan %50 indirim fırsatı ile Debenhams mağazasında…

 

Yorumlar

yorum

DEBENHAMS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR