Dövme Sanatı İstanbul Tattoo Convention 2013’ de Buluşuyor

istanbul-tattoo-convention-2013-0420 – 22 Eylül tarihleri arasında Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde ikincisi düzenlenecek olan İstanbul Tattoo Convention 2013’ de dünyanın en önemli sanatçıları ve dövme sevenleri buluşacak. Dövme kültürünün öncülerinden Golden Arrow Tattoo & Piercing tarafından düzenlenecek fuarda Türk dövme sanatçıları ile birlikte Japonya’dan ünlü el ustaları ve Fransa, İspanya, Yunanistan, Almanya ve Yeni Zelanda gibi ülkelerden pek çok ünlü dövme sanatçısı sanatlarını sergileyecek.

Kimi hayata bakış açısını, kimi kendinden bir şeyler bulduğu sembolü, kimi aşklarını dövmelerle bedenlerinde ölümsüzleştiriyor. Dövme ilk çağlardan beri insanoğlunun kendini ifade etme sanatı ya da yöntemi. Türkiye’ de bu sanatı uygulayan ve hayat tarzı haline getiren dövme tutkunları ve bunları tutkunlara uygulayan dövme sanatçıları oldukça fazla. Yıllardır bu sanatı profesyonel anlamda hem tedarik malzemesini sağlayan hem de dövme kültürünü uygulayan Golden Arrow Tattoo & Piercing iki senedir Türkiye deki dövme fuarının ev sahipliğini başarı ile üstleniyor.

Golden Arrow Tattoo & Piercing, dünyadaki bir çok ülkeden ve Türkiye deki bir çok şehirden gelen dövme sanatının usta isimlerini İstanbul Tattoo Convention 2013’ de İstanbul’ da buluşturuyor. Türkiye ve dünyadan dövme sanatına yaptıkları çeşitli desenlerle değer katan 50’ye yakın dövme sanatçısı, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenecek ” İstanbul Tattoo Convention 2013 ” fuarında biraraya gelecek. Dünyaca ünlü dövme sanatçıları ve ülkemizde dövmecilik sanatına değer katan Türk ustalarının yanı sıra dövme tutkunları ve bu dövmeleri vücutlarına uygulayan dövme tutkunları çok keyifli üç gün yaşayacak. Gelmek isteyen dövme meraklıları biletleri kapıdan temin edebilirler.

İSTANBUL DÖVME FUARI PROGRAMI

20 Eylül CUMA KAPI ÖZEL Açılış 14.00 Kapanış 21.00

21 Eylül CTESİ Açılış 11.00 Kapanış 21.00

22 Eylül PAZAR Açılış 11.00 Kapanış 21.00

 

Gün boyu yarışmalar devem edecektir.
Medya Sponsörü Rock Fm

 

Yorumlar

yorum