İstanbul Moda Akademisi, 2013-2014 Öğrencilerini Mezun Etti

İMA’nın 2013-14 Mezuniyet Sergisi, 26 Haziran Perşembe akşamı, İMA’nın yönetim kurulu ve akademik kadrosunun yanı sıra sektörün tanınmış isimleri, tasarımcılar ile moda ve tekstil dünyasının ileri gelenleri de katıldığı bir davetle ziyarete açıldı.

Sergi açılışı ile birlikte tasarım öğrencilerinin diplomalarını da aldığı etkinlik, sektörün büyük ilgisi ile karşılandı. İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İHKİB Genel Sekreteri Cemal Beyazıd, İHKİB Yönetim Kurulu Üyeleri, Destek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Jale Tuncel ve Destek A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri başta olmak üzere, başarılı tasarımcılar Atıl Kutoğlu ve Mehtap Elaidi, IMG-Doğuş Moda Direktörü Banu Bölen, ünlü kareograf Öner Evez ve Yakup Biçer, İMA eğitim kadrosu, İMA öğrencileri, İMA mezunları ve sektörün pek çok önemli ismi de sergiye yoğun ilgi gösterdi.

İMA Mezuniyet Sergisi’nde, Moda Tasarımı, Moda Editörlüğü, Görsel Mağazacılık, Styling, Moda Fotoğrafçılığı, Deri Ayakkabı ve Aksesuar ve Moda Tasarımı’nda Kalıp ve Model Geliştirme programlarından mezun öğrencilerin tasarımlarından, fotoğraflarına, çekimlerinden, vitrin maketlerine, dergilere, sketchbook’larına kadar tüm başarılı işlerinin yer aldığı çalışmalar sergileniyor. Bu yıl bembeyaz bir alanda, kareler içinde sunulan sergide, ham ve doğal materyaller tercih edildi.

İMA 2014 Mezuniyet Sergisi, İMA’da yaz boyunca ziyarete açık olacak.

 

Yorumlar

yorum