Issa London X Banana Republic Koleksiyonu

Issa London X Banana Republic koleksiyonu 8 Ağustos’tan itibaren raflardaki yerini alacak. Bu birlikteliği açıkladıklarından bu yana yeni koleksiyon heyecan verici görünüyor. Koleksiyonda şık parçalar ve çok yönlü seçenekler var.

issa-london-x-banana-republic-17

Koleksiyondaki göze çarpan mavi elbise Kate Middleton’un nişan elbisesinden esinlenilmiş. Cambridge Düşesi’nin hayran olduğu markalardan biri olan Issa London, Banana Republic ile işbirliği yaparak müşterilerine Banana Republic fiyatlarında kraliyet modasını sunuyor.

Son olaylar kesinlikle haklı olduklarını kanıtlıyor. Kate Middleton’ın oğlunu takdim ettiği mavi puantiyeli elbise nedeniyle markanın internet sitesi çökmüş. O elbise ne yazık ki satılık değil ama olay sadece “Kate etkisi” nin ne kadar güçlü olduğunu göstermiş.

Issa London X Banana Republic koleksiyonu elbiseleri, çanta ve aksesuarlarını 75 TL – 300 TL arasında sunucak. Banana Republic’in yaratıcı yönetmeni Simon Kneen yeni koleksiyonunun en önemli özelliğini ELLE.com a “Bu koleksiyon ile gündüzü bir anda geceye çevirebilirsininz. Bir ceket ile eşleştirilmiş mücevher tonlu elbise sizi şık ve sofistike hale getirebilir. Nötr bir hırka ile eşleştirilmiş cesur ve cüretkar zebra baskılı kimono ile de dengeli bir görünüm yaratılabilirsiniz. Özellikle sonbahar geçişlerinde size ufak hileler sağlayabilir.” açıklamalarında bulundu.

 

Yorumlar

yorum

BANANA REPUBLIC İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR