İpekyol’da Büyük Sezon İndirimi Başladı

ipekyol-indirim-032013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla sezonun en dikkat çeken trendlerini bir araya toplayan İpekyol’un Büyük Sezon İndirimi başladı. 

Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm, ihtişamlı 40’lar ve cazibeli 50’ler ile 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda cesur bir değişim yaşatan İpekyol’un Büyük Sezon İndirimi bugün başladı.

Sezonu açan 1940’ların etek ve ceket döpiyes takımları, midi boy etekleri, mikro ekoseler ve abartılı omuz silüetlerinden sonra 50’li yılların cazibe unsurları olan sofistike leopar desenler, bele vurgu yapan kesimler ve mini ceketler de Grace Kelly tarzını İpekyol’da günümüze taşıyor. Maskülen tüvitlerin barok desenler ile yeniden yorumlandığı modern punk temalı pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar sezonun en farklı görüntüsünü oluşturuyor.

Geniş fırfırlar bluzlara hareketli bir form katarken, işlemeler yakalarımızı süslemeye bu sezon da devam ediyor. Kumaş ve jean mixleri, deri ve boncuk birlikteliği, maskülen kesimler, barok motifler, örme elbiseler ve militar kabanların en lüks yorumu  İpekyol koleksiyonlarında yer buluyor.

Siz de bu büyük sezon indirimi fırsatını kaçırmak istemiyorsanız size en yakın İpekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

İPEKYOL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR