İpekyol’da Uğurlu Hafta Sonu İndirimi!

ipekyol-hafta-sonu-indirimi-07Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çekerek, 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda sezonun tüm trendlerini bir araya toplayan İpekyol, 27-30 Mart tarihleri arasında Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili sezon ürünlerinde % 50 indirim fırsatı sunuyor.

Safarinin lüks yorumu, yazın en uç tatları, sportif siluetler ve marin hareketi ile 2014 yazı İpekyol’da iddialı bir güç gösterisine dönüşüyor. Yükselen trend safarinin şehir hayatına hızlı giriş yaptığı 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda bu hafta sonuna özel seçili ürünlerde %50 indirim fırsatını kaçırmayın!

Sezonu, transparan ve fileli dokuların şekillendirdiği atletik kesimler açıyor. Dik kumaşlar teknik detaylarla birleşerek minimal siluetleri ortaya çıkarıyor. Yaz sezonunun olmazsa olmazı marin teması çizgisel dünyasından bu yaz da ödün vermiyor.

Nakış ve gold detayları mavinin elli tonunda kendini gösteriyor. 60’lı yılların bohem yaşam biçiminin olmazsa olmazı retro desenler ise crop yakasız ceketler ve elbiselerde yer alıyor. Rahat ve dökümlü bir görünümün anahtar ögelerini uç yaz teması karşılarken; keten tunikler ve vual gömlekler de derin mavi tonlarında uç bir hafiflik sunuyor.

Siz de sezonun ilk Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili ürünlerdeki %50 indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 27-28-29-30 Kasım tarihleri arasında size en yakın İpekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

İPEKYOL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR