İpekyol 2013-2014 Sonbahar-Kış Kataloğu

İpekyol’dan cesur bir kış…

İpekyol 2013-2014 sonbahar/kış kataloğu silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm, ihtişamlı 40’lar ve cazibeli 50’ler ile cesur bir değişim yaşıyor. Alışılmış kalıplardan uzak bir görünüm ile İpekyol yeni sezon koleksiyonuyla ulaşabilir lüksün en cesur tanımını yapıyor. Önümüzdeki sezona oldukça cesur tasarımlarla giriş yapan İpekyol, en çok arzu edilen kadın giyim ürünleri ve aksesuarlarıyla modern kadının yaşam tarzına ilham veriyor.


Kumaş ve jean mixleri, barok motifler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar sezonun en farklı görüntüsünü oluşturuyor. Doğandan ilham alan elbiseler ise, romantik kumaşların yanı sıra puantiye, ekose, grafik ve floral desenlerle pek çok farklı stili hareketlendiriyor. Kristal taş kullanımları ile İpekyol klasiğine dönüşen leoferlar sıra dışı meteryalleri ile sezonun favori tamamlayıcıları olarak öne çıkıyor. Modern punk temalı botlar ise cesur yorumlarıyla sizi sıradışı bir kışa hazırlıyor.

ipekyol-2013-2014-sonbahar-kis (1)

İpekyol 2013-2014 sonbahar/kış kataloğu yüksek ürün kalitesiyle beraber oldukça geniş ürün yelpazesine de sahip… Günlük yaşamda, iş hayatınızda, özel günlerde ve davetlerde tercih edebileceğiniz şık ve iddialı tasarımlar, zengin dokulu aksesuar ve iddialı topuklular sezonun trendini oluşturuyor.

 

Yorumlar

yorum

İPEKYOL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR