İpekyol’dan Minimal Vintage

Feminen hatların minimallikle buluştuğu tasarımların yer aldığı 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonuyla dikkat çeken İpekyol, ihtişamın vurgusunu ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonuyla ikiye katlıyor.

Sezona hiç olmadığı kadar cesur bir giriş yapan İpekyol, şıklığın lüks ile bütünleştiği parçalardan vazgeçemeyen kadınlar için birbirinden özel tasarımların yer aldığı bir aksesuar koleksiyonu hazırladı. Ayakkabılardan çantalara, eldivenlerden broşlara kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip koleksiyonun en dikkat çeken parçaları ise sezonun olmazsa olmazı loafer ayakkabılar, dize kadar uzanan çizmeler ve cazibenin yansıması ışıltılı kolyeler…

Feminen detaylar…

Siyah, bordo, kırmızı, pudra, saks mavisi, taba ve yeşilin hakim olduğu İpekyol aksesuar koleksiyonunda; metal detaylar ve leopar desenler dikkat çekiyor. Ayakkabılarda sivri burun formlar metal uçlara bürünürken, fiyonklu babetler ve kristal taş kullanımları ile İpekyol klasiğine dönüşen loaferler, konforları ve sıradışı materyalleri ile sezonun favori parçaları olmaya şimdiden aday.

Baş döndürü şıklıktaki aksesuarlarda bu sezon inci ve altının birlikteliği göze çarpıyor. Kristal kolyeleri taşlarla süslü zincir kolyeler, avize küpeler, vintage bileklikler, tasma kolyeler ve barok etkisindeki çiçek motiflerin yoğun kullanımı dikkat çekiyor.

ipekyol-2013-2014-sonbahar-kis (28)

Yorumlar

yorum

İPEKYOL İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR