İnci’den %70 Net İndirim

inci-deri-sevgililer-gunu-32İnci Deri, İnci markalı çizme, bot, çanta, ayakkabı alışverişlerinde %70 net indirim sunuyor. 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu ürünlerinde sunulan indirim 08 Şubat Cumartesi günü başlıyor.

İnci’nin %70 net indirimi tüm İnci mağazalarından ve www.incideri.com adresinden yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

İndirimin gözdesi İnci Deri’nin Kış Koleksiyonu

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve çanta markası İnci Deri’nin 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu “Kışa Dokunmak” ana teması adı altında geleneksel tarzı yeni çizgiler ile yeniden şekillendiriyor. İnci Deri, kış koleksiyonunda siyah, kahve ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil, mor, taba ve bordo gibi alternatif renkleri de İnci Kadını’nın beğenisine sunuyor.

Sofistike ve fantastik duruşuyla İnci Deri çanta koleksiyonu da %70 indirimle sizleri bekliyor…

İnci Deri’nin 2013/14 Sonbahar – Kış Çanta Koleksiyonu; sofistike ve fantastik duruşu ile kadınları büyülüyor. Dikdörtgen çantalar, kelepçeli el portföyleri, kullanışlı tasarımları ve ayakkabıları tamamlayacak tasarımları ile varlıklarını hissettiriyor.

Metalik etkisi çantalarda, aksesuarlarda ve derilerin kendi yapılarında dikkat çekiyor. Çantalarda uygulanan kadife, bordo, ördek başı yeşili ve siyah renkler ayakkabılara takım olarak sunuluyor. Sade el yapımı çantalar İnci kadınının sağlam ve fonksiyonel kullanımına olanak sağlıyor.

inci-sonbahar-kis-indirim-02

Yorumlar

yorum

İNCİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR