İnci Deri’den Babalar Günü’ne Özel İndirim

İnci Deri’den Babalar Gününe Özel % 50 İndirim !

İnci Deri Babalar Günü için düzenlediği kampanya ile 8 – 16 Haziran tarihleri arasında İlkbahar – Yaz sezonu modellerinden seçeceğiniz tüm ürünlerde yüzde 50 net indirim yaparken, Garanti Bankası kart sahiplerine özel ekstra yüzde 10 indirim imkânı sunuyor.

İnci Deri bu yıl Babalar Günü’nde sade, şık ve kaliteli tasarımları seven babalar için çok özel kampanya sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ve özel tasarımlarıyla son zamanlarda adından sıkça söz ettiren İnci Deri,Babalar Günü’ne özel bir indirimle tüm sezon ürünlerini alışveriş severlere sunuyor.

Babanıza seyahatlerinde kullanabileceği çantalar, rahatlığı ve şıklığı ön planda tutan ayakkabılar,hem iş saatlerinde, hem de tatilde giyebileceği ayakkabı çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan İnci Deri özel günlere verdiği değeri Babalar Günü kampanyasında da hissettiriyor.

Yüzde 50 indirime ek, Garanti Kartlarına özel ekstra %10 indirim

İlkbahar – Yaz sezonu modellerinden seçeceğiniz tüm ürünlerde yüzde 50 net indirim yapan İnci Deri, 8 – 16 Haziran tarihleri arasında Garanti Bankası kart sahiplerine de özel ekstra yüzde 10 indirim fırsatı ile ayakkabı tutkunlarına birbirinden farklı hediye alternatiflerini beğeninize sunuluyor.

Yorumlar

yorum