İnci Deri 2013 Erkek Koleksiyonu

adam-06Duyguların Peşinde, Tutkulu Erkeğin Ayakkabısı Bu Sezon İnci Deri’de

Rahatına düşkün, şıklıktan da ödün vermeyen erkeklerin gözdesi İnci Deri’de yeni sezon ayakkabıları şık/trendy, casual, spor ve elegant olmak üzere 4 grupta toplanıyor.

Erkek ayakkabılarında rahatlık ön planda tutulurken erkeklerin özgür ruhu tasarımlarda kullanılan cesur renklere yansıyor. Yarma süetler, yakmalı deriler doğallık arayan erkeklerin vazgeçilmezi olurken, yazın sıcağına serin ve derin bir hava katan erkekleri ferahlatıyor. Kullanılan rugan deriler şık ve asil bir stile sahip. Toprak ve suyun birbiriyle anlam kazanması gibi ruganın değişik çeşitleri birbirini tamamlıyor. Parlak renklerin yanı sıra klasik ve vazgeçilmez renkler kahve ve siyah tonları ise erkeklerin beğenisine sunuluyor.
Erkek ayakkabılarında doğal safari renkleri ise klasikleşmiş tarzın dışına çıkarak iç dünyaya dönen, duygularının peşinden giden tutkulu erkeklerin vazgeçemedikleri arasında bulunuyor. Çevresine karşı duyarlı aynı zamanda kalbini herkese açmaya hazır Don Kişot ruhlu erkekler altın ve gümüş tonlarıyla ihtişamlarını göz önüne seriyorlar. Kahve tonları, gri, siyah, beyaz, elegant, minimal ve urban ürünler yer alıyor. Farklı dokular ile sofistike bir görünüm sağlanıyor. Canlı tonlar ise yaratıcı ruhlu erkeklere ilham verirken sıra dışı tasarımlar erkeklerin özgüvenini tetikliyor. Birbirine uyumlu değişik renk kombinleriyle tasarlanan spor ayakkabıları ise göz kamaştırıyor. Şehir hayatının yoğunluğunda özgün tasarım peşinde koşan, modaya ve rahatlığına düşkün erkekler sıra dışı seçimleriyle modaya
öncülük ediyorlar.

Yorumlar

yorum

İNCİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR