İlk Aşk… İlk Kahraman… Baba!

Industrie-03 Industrie Denim’den Hayatın Modern Kahramanları Babalara En Cool Hediyeler

 Industrie Denim (ID), bir çocuğun hayat hikayesinin başkahramanı babalara dünya markalarının en yaratıcı tasarımlarından çok özel hediye seçenekleri sunuyor.

 Tüm dünyada aynı anda kutlanan Babalar Günü’nde, Industrie Denim de babalara dünya markalarını hediye ediyor. ID, çocuklarının kahramanı babalara yakışır tasarımlar ile yılın en cool babasını yaratıyor.

Kalıplara sığmayan babaların tarzını yansıtan Naked & Famous, stil sahibi gömlekleri ve sıra dışı olduğu kadar rahat jeanleri ile en havalı hediye alternatiflerini sunuyor. Modayı özgürleştiren, erkeklerin vazgeçilmez markası Naked & Famous ile babalar artık daha güçlü!

Industrie-04

Engineered Garments ise dikkat çeken desenlere sahip tasarımları ile klasiği eğlenceye dönüştüren babaların vazgeçilmezi oluyor. Denime sanat katan Japon deniminin önde gelen markalarından Engineered Garments, yelek gömlek gibi klasik parçalara modern dokunuşları ile dikkat çekiyor.

Erkeklerin dolaplarının başrol oyuncusu pantolon ve şortlarda, Jachs markası ile babaların hayatını renklendiriyor. Yaz renklerinin bacakları sardığı chino pantolonların yanı sıra desenlerin ve renklerin enerji verdiği keten şortlar, gömlekler yaz için babalara en güzel hediye…

 

Yorumlar

yorum