İç Giyimde Renk Cümbüşü

ic-giyimde-renk-cumbusu-01Dış giyimdeki renk paleti bu sezon iç giyimde de kendini gösteriyor. Kadınlara renk cümbüşü yaşatacak Penti iç giyim koleksiyonunda, rahatlık ve konfor ön planda tutuluyor. Kadınların vücut ölçüleri düşünülerek hazırlanan koleksiyonda yer alan Diva, Daylift ve Comfortlift modelleri, renkleriyle olduğu kadar kullanışlı olmalarıyla da kadınlar tarafından tercih ediliyor.

Diva modeli, sutyen, slip ve top olmak üzere birbiriyle uyum içinde kombinlenebilen üç parçadan oluşuyor. Diva sutyen, push up kalıbı ve özel dekolte kesimi sayesinde hem günlük hem de gece kıyafetleriyle rahatlıkla kullanılabiliyor. Sabit askılı sutyen, üzerindeki dantel detaylarıyla da hoş bir görüntü sunuyor. Diva slip, pamuklu ağ özelliğiyle konfor sağlarken, kenar kısımlarındaki dantel detaylarla ürüne şıklık katıyor. Diva, pembe ve somon renginin mükemmel uyumunu sergiliyor. Diva top, slip ve sutyen ile takım olarak giyilmesinin yanı sıra, tek olarak kıyafet altına veya yaz aylarında jeanlerin üzerine giyilebiliyor.

Daylift colors sutyen, pamuklu kumaşıyla gün boyu konfor sağlarken, göğsü toparlıyor. Doğal formuyla t-shirtler altında da rahatlıklı kullanılan ürün, fuşya renge sahip. Comfortlift sutyen, özel balensiz yapısıyla ekstra konfor sağlıyor. Yumuşak kup yapısına sahip ürün, ten, beyaz ve siyah renkleriyle kadınların her anına eşlik ediyor.

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR