İç Giyimde Marin Yansıması

Yıllar geçse de popülaritesinden hiç bir şey kaybetmeyen marin modası bu sezon iç giyimde de kendini gösteriyor. Her kadının mutlaka gardıroplarında yerini bulan marin renkli ürünler, lacivert ve beyaz renklerin mükemmel uyumunu sunuyor. Kadınların beden ölçüleri düşünülerek tasarlanan Penti iç giyim koleksiyonu, hayal edilen bir görünümü destekliyor.

Lotus Lace toparlayıcı bando sutyen, yaz aylarında dekolte kıyafetlerin kurtarıcısı oluyor. Lacivert dantel görünümlü ürün, çift renkli görünümüyle kadınların beğenisine sunuluyor. Full lace slip ise aynı renk ve desenleriyle takım olarak kullanılabiliyor.

Joyful,  yazın en trendi görünümü olan marin renkleriyle baharı karşılıyor. Lacivert puantiye desenli bando sutyen ve slip, dantel detaylara sahip.  Joyful top, çapraz sırt askılarıyla hem tek başına, hem de sırtı açık kıyafetlerle giyilebiliyor. Lacivert çizgili atletin göğüs kısmında dantel ayrıntısı bulunuyor.

Explore Push Up Sutyen, saten lacivert balenli sutyeni ve taş detaylarıyla çarpıcı bir görünüm sunuyor. Sutyen ve brazillian kesim altta yer alan danteller ise gizli bir şıklık sunuyor.

 

Yorumlar

yorum

PENTİ İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR