H&M’in Yeni David Beckham Bodywear Koleksiyonu

Taptaze Geleneksel Parçalar ve Yepyeni bir David Beckham Bodywear Kampanyası H&M’de

Bu sonbahar H&M’in yeni David Beckham Bodywear koleksiyonuna geleneksel bir spor giyim havası hakim. Ağustos ayında başlatılan yeni kampanya ise geçmişin Doğu Londra ruhunu yansıtıyor. Atletik gri tonlarındaki reglan kollu penyeler ve düğmeli üstler, gri atletler ve üçlü gri boxer şortlarla bir arada. Pijamalar hem uyku, hem de günlük yaşam için vazgeçilmezler arasında ve bu büzgülü uzun ve kısa penye modellerin yanı sıra, fitilli pijama pantolonlar da karşımızda olacak.

hm-david-beckham-bodywear-05

Yeni parçalar, eski havalı bir sporcu soyunma odasında çekilen yepyeni bir kampanyayla tanıtılacak. David Beckham’ın H&M yürüttüğü uzun soluklu işbirliğinin bu son adımı, yıl boyu giyilebilecek bodywear parçalarından oluşan bir çekirdek koleksiyon etrafında şekilleniyor. Kesim, kumaş, rahatlık ve şıklığa odaklanan bu parçalar, yeni klasiklerden oluşan bir bodywear koleksiyonunu yaratmak için on sekiz ay süren bir araştırmanın sonucunda ortaya çıktı. David Beckham Bodywear, 49 ülkedeki 2800 H&M mağazasında erkek reyonlarında satışa sunulacak.

“H&M Bodywear koleksiyonundaki yeni parçaların geleneksel ve atletik havasına bayılıyorum. Atletler, pijama pantolonlar ve reglan kollu üstler şimdiden yıl boyu giyeceğimden emin olduğum gardırop favorileri arasına girdi. Bu parçalarla Doğu Londra’da eski havalı bir soyunma odasında çekim yapmak harikaydı. Benim için tam anlamıyla köklerime dönmek gibiydi” diyor David Beckham.

 H&M’in Yeni David Beckham Bodywear Koleksiyonu Kamera Arkası Görüntüleri

Yorumlar

yorum

H&M İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR