H&M’den Harikulade Saçlar için Öneriler

Tarzınız için trendy bir yeniliğe mi ihtiyacınız var? İşe saçlardan başlamak en iyisi olabilir. Bu sezon şık ve parlak bir görünüm yerine sade ve kayıtsız bir tavır dikkat çektiğine göre biz de saç tasarımcımız Martina Senke’ye bu spor karizmayı yakalamak için en uygun tarzları sorduk. Bu saç modelleri kuaförden çıkmış gibi görünmek yerine daha rahat bir havaya sahip olduğu için evde birkaç ürün kullanarak kendiniz denemeniz için de ideal. Martha’nın adım adım uygulamalı rehberi için okumaya devam edin.

Model 1
Bu model kıvırcık saçlarda güzel sonuç veriyor ama saçlarınız kıvırcık değilse kalın ve bol tutamlar şeklinde örerek hazırlayabilirsiniz. Örüp kurutmadan önce saçlarınızı mutlaka su ve deniz suyu spreyiyle hafifçe ıslatın. Örgüleri açtığınızda zarif, yumuşak ve doğal dalgalara sahip olacaksınız. Diğer bir yöntem de maşa ile dağınık bukleler yaratmak.

harikulade-saclar-02

Model 2
Saç jölesini saç yağıyla karıştırıp saçlarınızı hafifçe ıslatın. Daha sonra tarak ve fırçayla dilediğiniz şekli verin. Bu fotoğrafta üst kısma hacim verirken yanları sıkıca taradık. Eğer karışım istediğiniz şekli vermeden önce kurumaya başlarsa bir parça suyla ıslatıp doğru biçimi alana kadar şekillendirmeye devam edin.

Model 3
Saçlarınızın biraz kirli olması bu model için daha iyi. Öncelikle saçları ortadan ikiye ayırın. Kulakların hemen altından iki parça olarak balıksırtı şeklinde örün. İki örgüyü de lastik tokayla sabitledikten sonra fazla sıkı durmaması için birkaç tutamı hafifçe çekip gevşetin ve bozmaktan çekinmeyin! Son olarak iki örgüyü tokayla tam tepede birleştirip tutturun. Bana sorarsanız bir gece uyuduktan sonra daha da güzel görünüyor!

harikulade-saclar-01

 

Tüm kıyafetler H&M’e aittir.

Yorumlar

yorum

H&M İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR