H&M Yaza Veda Ederken Sonbaharı Karşılıyor

En son yaz görünümleri ve sonbahara genel bir bakış

H&M yaz sezonu Beach House Koleksiyonu ile devam ediyor

Beyonce kampanyasından sonra H&M, kadın, erkek ve çocuklar için en önemli parçaları bir araya getiren mayo ve plaj kıyafetleri koleksiyonunu sunuyor. Terry Richardson tarafından çekimleri Meksika da deniz kenarında bir evde çekilen fotoğraflarda manken Doutzen Kroes yer aldı. Mükemmel yaz elbiseleri ile birlikte gömlekler ve şortlar koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor.

Mayolarda hayvan desenli baskılar ve Afrika ezgileri
Afrika kabile motifli mayolar bu yaz H&M ile birlikte geliyor. Baskılı bikini ve mayolar aynı renkli ve desenli saç bantlarıyla kombinleniyor.

Josephine De La Baume sezonun en iyi H&M parçalarını seçti
Aktris, şarkıcı ve model Josephine De La Baume, siyah çerçeveli güneş gözlüğü ile beyaz dantel elbiseyi , beyaz topuklu ayakkabılar ile baskılı üstleri, ve etek üzerine bisikletçi yaka bluzları kombinledi. Josephine için diğer önemli parçalar ise kot elbise, kadife parçalı ceket, hayvan baskılı etek ve hasır şapka. Josephine “Her zaman parçaları birleştirerek bir hikaye anlatmayı kişisel bir görünüm yakalamaktan daha ilgi çekici buluyorum. Genellikle erkek çocuğu gibiyimdir fakat yazları kendimi yeniden doğmuş bir kadın gibi hissediyorum ve çiçekli baskılar ile elbise tercih ediyorum” açıklamalarında bulundu. Ayrıca sezonun en sevdiği aksesuarın hasır şapka olduğunu çok Fransız durduğunu,50 li yılları anımsattığını ve şimdiler için ideal olduğunu söyledi.

Yorumlar

yorum

H&M İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR