H&M 2013 Rock Festivali Koleksiyonu

hm-rockfest-2013-11Dünyanın en ünlü giysi markası H&M, festivallerdeki soğuk hava koşulları için kıyafet ve aksesuar koleksiyonunu oluşturdu. En sevdiğiniz rock grubunu izlerken son moda görünmek için doğru parçaları H&M’de bulabilirsiniz.

Festival müdavimi misiniz? Cevabınız evetse, hemen H&M koleksiyonuna bir göz atın! Temel parçalar mı arıyorsunuz? Deri ceket ve soğuk günler için kot, gömlek, hırka ve sıcak havalar için baskılı tshirtler, seksi yırtık parçalar, elbiseler… Bir çift bot almayı sakın unutmayın, ayrıca bu koleksiyondaki çizmelerle harika görüneceksiniz.

1969 da başlayan Woodstock festivalinde tüm hippiler bir araya geldi ve şu an moda olan ilk festival başladı. Şimdi sadece müzik hakkında değil, aynı zamanda stil hakkında da adından sıkça söz ettiriyor. Bu moda tutkunlarının da bildiği bir gerçektir! Evet festivalde stilinizi nasıl olması gerektiğini belirlemek için bir kaç temel kural var ve tüm ünlü markaların bu festivaller için özel koleksiyonları var. H&M tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayan ve bu nedenler moda da ileri görüşlü, tamamen bütçe dostu giysi ve aksesuarlar sunan bir markadır.

2013 yazında festival severlerin gardırobunda olması gereken parçaların hepsini H&M Rock Festivali Koleksiyonunda topladı. Jarse elbiseler, baskılı üstler, taşlanmış kot şortlar, imitasyon deri tozluklar, dökümlü hırkalar, ceketler, baskılı panço yağmurluklar, büyük boy tshirtler, kolsuz kot gömlekler, eşarplar ve festivale uygun aksesuarlar… Yani festivale katıldığınızda modayı öne çıkaran tüm parçaları bu koleksiyonda bulabilirsiniz!

Yorumlar

yorum

H&M İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR