Hediyelerin Vazgeçilmez Adresi Bath & Body Works

bath-and-body-works-07Yeni yıl geliyor ve hediye alma telaşı başladı. Geniş ürün portföyü ve neşeli hediye seçenekleri ile kişisel hediyenin vazgeçilmez adresi olan “BATH & BODY WORKS” 7’den 70’e herkese ve her keseye uygun özel ürünleriyle dikkat çekiyor. Dünyanın en iyi ev ve signature kokularını, el sabunlarını vazgeçilmez bir hediye olarak sunan “BATH & BODY WORKS” zengin çeşitliliği ve kişiselleştirilme özelliği ile öne çıkıyor.

“BATH& BODY WORKS”te hediyenin vakti ve sınırı yok! İstediğiniz zamanda, istediğiniz fiyatta ister hazır setlerden, ister size özel hazırlanmış paketlerden oluşan hediye seçenekleri oldukça cezbedici. Özel günlerde ise alternatifler kadar indirimli seçenekler de çoğalıyor.

Yılbaşına özel promosyonları kaçırmayın!

Yılbaşına özel fırsatlarla “BATH & BODY WORKS” hediyenin en kolay ulaşılır adresi olmaya devam ediyor. Yılbaşını yansıtan özel desenli törpüler, aynalar ve daha birçok aksesuar yılbaşı hediye sepeti oluşturmak için ideal öneriler arasında yer alıyor. “BATH & BODY WORKS”un signature ürünlerinden vazgeçemeyenlerdenseniz yılbaşına özel “2 al 3 öde” kampanyası tam size göre. Kışa özel vücut serisi Holiday Traditions her sene olduğu gibi bu sene de Vanilla Bean Noel ve Winter Candy Apple gibi eski favori kokularla hediye alışverişiniz sırasında sizi cezbedecek.

Vazgeçemediğimiz mumlar da yılbaşına özel koku ve ambalajlarla “2 adet 69 TL” kampanyası ile hediye sepetinizde yerini almayı bekliyor. Sınırlı sayıda ve özel olarak üretilen sabun koleksiyonu da kişisel ve özel hediye arayanlar için aralık ayından itibaren “BATH & BODY WORKS” mağazalarında yerini alacak.

Yorumlar

yorum

BATH & BODY WORKS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR