Haftalık Burçlar 25 Kasım 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında sağlık ve halletmeniz gereken işlerle ilgili konular ön planda. Hafta ortasında, ikili ilişkilerden yana şanslı olacaksınız, hafta sonunda ödemeleriniz, müşterek kazanımlarınız ile ilgili kafa yorabilirsiniz. Dış seyahatler, eğitim ve başarılar ile ilgili konular genel anlamda gündeminizde olabilir. Halletmeniz gereken konular ile ilgili mücadele etmeniz gereken ancak üst otoritelerle uzlaşma sağlamak açısından şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hafta ortasında, aşk, hobisel aktiviteler, sportif aktiviteler açısından aktif bir dönemde olacaksınız. Hafta sonu ilişkilerinizle ilgili önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler genel anlamda gündeminizde, ikili ilişkilerde olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Alacaklarınızı daha iyi planlayabilirsiniz.

 

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta ortasında aile ile ilgili temalar ön planda olacak. Ancak aile ile ilişkilerde agresif tavırlara dikkat. Hafta sonu sağlık ve üsleriniz ile ilgili konular ön planda. Geleceğe yönelik konularda da biraz daha soğukkanlı olmalısınız. Günlük işleri çok iyi organize edebileceğiniz ve ortak kararlar almak açısından çok olumlu bir haftadasınız.

 

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında kardeşleriniz ve yakın çevrenizle yoğun iletişim içerisinde olabilirsiniz. Hafta sonunda aşk ve ilişkilerle ilgili konular yoğun bir şekilde gündeminizde. Genel olarak, iletişim anlamında mücadele etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Çocuklarınız ile ilgili ciddi kararlar almanız gerekebilir. Ast ve üstlerinizden destek alabileceğiniz güzel bir dönemdesiniz.

 

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta ortasında harcamalar ön planda, hafta sonuna doğru yakınlarınızdan destek alacağınız bir dönemdesiniz. Hafta sonunda ev ve yerleşim ile ilgili temalar ön planda. Genel anlamda aile içinde ciddi konuların konuşulacağı ancak parasal anlamda biraz mücadele etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık süreçte, yoğun olan yaratıcı enerjinizi hobileriniz için kullanabilir, çok eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hafta başında duygusal anlamda kendinizi çok iyi ve cesur bir şekilde ifade edebileceğiniz bir süreç. Hafta ortasında parasal konular gündeminizde, hafta sonu ise önemli fikirlerin üzerinde tartışılacağı bir dönem, daha girişken olabilirsiniz. Spor yapmak bu dönemde size çok iyi gelebilir. Genel anlamda, önemli kararlar alıp bunları uygulamak için iyi bir dönemdesiniz.

 

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başında sosyal anlamda şanslıyken, Salı ve Çarşamba günleri biraz daha içe dönük hissedebilirsiniz. Dinlenmeye vakit ayırmanız gereken bir dönemdesiniz. Kendi varlıklarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak, genel anlamda yakın çevrenizden destek aldığınız, aile içerisinde de şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

 

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında, sosyal çevreniz ön planda olacak. Ancak agresif tavırlara dikkat. Hafta ortasında, dinlenmeye biraz daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz, Hafta sonunda önemli konuşmalara yaparak önemli kararlar alabilirsiniz. Genel anlamda sosyal çevrenin yoğunlaşacağı, önemli fikir alışverişlerinin olacağı, öngörülerinizle vizyon verebileceğiniz, fikirsel anlamda kendinizi bilgece ifade edebileceğiniz bir zaman. Parasal anlamda olumlu etkiler altındasınız.

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında, eğitim ile ilgili konular ön planda. Salı ve Çarşamba günleri otoritelerle görüşmeler aktif olarak devam edecek. Hafta sonunu iç sesinizi dinlemek üzere kendinize ayırabilir, kendinizle başbaşa kalmak isteyebilirsiniz. Genel anlamda, geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçireniz gereken kendinizi biraz daha iyi anlamak çok iyi bir dönemdesiniz. Bu dönemde ciddi kararlar almamaya dikkat edin.

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında alacak verecekle ilgili konular ön plandayken, hafta ortasında seyahatler, yabancılar ile ilişkiler, yurtdışı temaları gündeminizde olabilir. Hafta sonuna doğru otorite figürleri ile uzlaşma sağlayabilir, kariyerinizle ilgili olumlu konuşmalar yapabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerden, sosyal ortamlardan yana şanslı olduğunuz ancak biraz da dinlenme ihtiyacınızın olabileceği bir dönemden geçiyorsunuz.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Haftaya ilişki yönünden şanslı başlıyorsunuz sevgili kovalar, hafta ortasına doğru alacak verecek konularında biraz mücadeleci davranmanız gerekebilir. Perşembe ve Cuma günleri ise yurtdışı, medya, yayımcılık gibi alanlar ön planda olacak. Hafta sonu aktif bir şekilde geleceğiniz ile ilgili planlar üzerinde kafa yorabilirsiniz. Geleceğe yönelik kararlar aldığınız ancak finansal ve sağlık açısından fazla risk almamanız gereken bir dönemdesiniz.

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart)

Hafta içinde ikili ilişkilerde gerginliklerden kaçınmanız gerekiyor. Hafta sonunda inançlar, dış seyahatler gibi konularda öğrenmek, bilgi paylaşımında bulunmak ile ilgili aktif olabilirsiniz. Dış işler ile ilgili aktif bir şekilde düşünüp, konuşacağınız, gelecek ile ilgili planlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aşk ilişkilerinizde agresif tavırlara dikkat edin. Bu dönemde, sosyal anlamda oldukça şanslısınız.

Yorumlar

yorum