Haftalık Burçlar 23 Aralık 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında, halletmeniz gereken işler gündemde. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerle ilgili gerginliklere dikkat. Hafta sonunda alacak verecek ile ilgili temalar ön planda. Genel anlamda, ikili ilişkiler adına gerginlikler ve agresif çıkışlarla ilgili temkinli olun. Yine bu dönemde, çalışma hayatınız çok aktif olacak ancak, otorite figürleri ile ilişkilerinize karşı da yine dikkatli olmalısınız.

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Pazartesi ve Salı günleri aşk ve ilişkiler ile ilgili güzel etkiler var. Hafta sonuna doğru, iş alanında gerginliklere ve sağlıkla ilgili konulara karşı dikkatli olmalısınız. Genel anlamda, dış ilişkilerin, yabancılar ile ilişkilerin ön planda olduğu bir dönemdesiniz ancak; bu konular ile ilgili bazı aksamalar olabilir. Ayrıca bu dönemde yine inandığınız bazı değerleri gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında ailevi temalar ön planda olacak, hafta sonuna doğru 5. Evinizde gerçekleşecek olan gergin etkiler; aşk ilişkileri, sportif aktiviteler, sosyal ilişkiler ve çocuklarla ilgili temalar hakkında dikkatli olmanız gerektiğini belirtiyor. Hafta sonunda ise halletmeniz gereken işler ön planda olacak. Genel anlamda alacak verecek ile ilgili konular ön planda olacak, bu konularla ilgili bazı gecikmeler olabilir, bu dönemde borca girmemeye özen gösterin.

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Pazartesi ve Salı günleri, yakın çevre ilişkileriniz ön planda, Hafta sonuna doğru aile içi ilişkilerde ve iş ortamınızda agresif tavırlara dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda genel anlamda, ikili ilişkiler önem kazanacak ancak yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Genel anlamda, ikili ilişkilerin önem kazandığı, bazı ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebileceğiniz, eski ilişkileriniz de yine bu dönemde gündeminize gelebileceği bir dönemden geçiyorsunuz.

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta başında, parasal konularla ilgili yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir dönemdesiniz, hafta sonuna doğru iletişimsel, seyahat ve eğitim ile ilgili konularda gerginliklere dikkat. Hafta sonu ev ve yerleşim ile ilgili temalar ön planda iken, genel anlamda günlük aktivitelerin, halletmeniz gereken işlerin, çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizin yoğun bir şekilde gündeminizde olduğu bir dönemden geçiyorsunuz; bu temalarla ilgili konuları gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Pazartesi ve Salı günleri, duygularınızla kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Hafta ortasında, parasal konular ile ilgili risk almamaya dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda, yakın çevre ilişkileriniz ön planda olacak. Genel anlamda, aşk ve ilişkiler, çocuklar ile ilgili temalarda yeni girişimlerden kaçınarak, dikkatli karar almanız gereken bir dönemdesiniz.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başı, şartları zorlamamaya ve sağlığınıza dikkat ediniz. Hafta sonuna doğru, ikili ilişkilerde agresyona ve küçük kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Hafta sonunda ise parasal konular gündeminizde olacak; bu konularla ilgili de düşünerek adım atmalısınız. Genel anlamda, aile içi ilişkiler ve yerleşimle ilgili temalar ön planda, ancak bu dönemde bu temalarla ilgili yeni kararlar almayıp, bir süre fikirlerinizi gözden geçirmeyi tercih etmelisiniz.

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında, sosyal çevreniz ile ilgili temalar ön planda olacak. Hafta ortasında, içsel gerginliklere ve sağlık ile ilgili temalara dikkat etmelisiniz. Hafta sonu, duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir dönem. Genel anlamda, yakın çevre ilişkileri, iletişim ve eğitim ile ilgili konular önem kazanacak, ancak yine bu temalarla ilgili bazı konuları gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Pazartesi ve Salı günleri, İş ve kariyer ile ilgili konularla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevre ve kariyer ile ilgili konularda gerginliklere dikkat etmelisiniz. Parasal konuları yönetmekle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz, ancak yatırımlar ile ilgili yeni girişimlerde bulunmamalısınız.

 

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Pazartesi ve Salı günleri, eğitim yayıncılık, bilgi paylaşımı, yakın çevre, iş ve ailevi konuları ile ilgili bazı gerginlikler olabilir. Otorite figürleri ile sert etkiler yaşamamaya dikkat edin. Hafta sonu arkadaşlık ile ilgili temalar ön planda, olacak. Genel anlamda, kendinizi daha aktif bir şekilde ifade edeceğiniz bir dönemde olacaksınız, ancak ilişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz, eski ilişkileriniz gündeminize gelebilir.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında alacak verecek ile ilgili temalar ön planda. Hafta sonuna doğru seyahatler ile ilgili ve iletişimsel konularda dikkatli olmalısınız. Hafta sonuna doğru kariyer ve gelecek ile ilgili planlar ön planda. Genel anlamda geri planda olmak isteyebileceğiniz, yoğun içsel muhakeme yapmayı tercih edebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Yine bu dönemde genel anlamda sağlığınıza dikkat.

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart) 

Pazartesi ve Salı günleri, ikili ilişkilerden yana şanslısınız. Hafta sonuna doğru parasal konularla ilgili gergin bir dönem söz konusu, bu konularla ilgili dikkatli olmalı ve risk almamalısınız. Hafta sonunda yurtdışı ile ilgili temalar ön planda olacak. Genel anlamda sosyal ilişkilerinizin çok aktif olduğu bir dönemdesiniz ancak arkadaşlarınız arasında yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız; bazı arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

 

Yorumlar

yorum