Haftalık Burçlar 18 Kasım 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında yakın çevrenizle ilişkiler ön plandayken, haftanın geri kalanında aile ve evle ilgili işler önem kazanacak. Hafta sonu aşktan ve sosyal çevreden yana şanslısınız. Genel olarak, günlük işlerinizde mücadele gerektiren bir dönemdesiniz.

 

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Pazartesi ve Salı günleri parasal konular gündeminizde olacak. Ay 3. eve geçerken yakın çevrenizden destek alabileceğiniz 3 gün söz konusu, hafta sonu ev ve yerleşimlerle ilgili konular ön planda. Eğlenceli ve hobisel aktiviteler hafta sonunda önem kazanacak. İkili İlişkilerle ilgili olumlu adımlar atabileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Sonrasında parasal konularda şanslı olduğunuz 3 gün söz konusu, hafta sonunda kısa seyehatler ve yakın çevrenizle iletişim ön planda olabilir. Aile içinde agresif tavırlara dikkat. Halledilmesi gereken prosedürsel konuların ön planda olduğu bir dönemdesiniz.

 

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Pazartesi ve Salı günleri kendinize vakit ayırmanız ve iç sesinizi dinlemeniz gereken iki gün söz konusu, yıldızlar hafta ortasında olayları kendi lehinize çevirebileceğiniz ve kontrol sahibi olduğunuz bir süreci işaret ediyor. Hafta sonunda kendi kaynaklarınızdan yana şanslısınız. Yakınlarla ilişkilerde agresif tavırlardan kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz.

 

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta başında sosyal çevre ön planda. Hafta ortasında kendinize dönük olabilirsiniz şartları fazla zorlamamalısınız. Hafta sonunda heyecanlı aktiviteler ön plandayken kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Önemli parasal konular, aile içi iletişim, geleceğe yönelik plan ve projeler önem kazanıyor.

 

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hafta başında üslerle görüşme yapmak için iyi birkaç gün söz konusu, hafta ortasında sosyal çevreniz ön planda olacak. Hafta sonunda sağlığa dikkat, kendiniz fazla yormayın. Önemli fikirlerle ortaya çıkabileceğiniz bir dönemdesiniz fakat fazla baskın olmamaya özen gösterin.

 

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Yurtdışı ile ilgili konular hafta başında önem kazanıyor. Çarşamba perşembe günleri kariyer anlamında gelişmeler olabilir. Hafta sonunda kalabalık ortamlarda bulunabilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz. Bu dönemde kendinizi fiziksel olarak çok yormamanız gerekiyor. Parasal konularda çok risk almamanız gereken bir dönemdesiniz.

 

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Pazartesi ve Salı alacak verecek, bilgi aktarımları gibi konulardan yana şanslısınız. Hafta ortasında seyahatler ve uluslararası ilişkiler önem kazanıyor. Hafta sonunda kariyerle ilgili önemli gelişmeler olabilirken, sosyal çevrenizde aktif olacağınız, yakın çevrenizden de destek alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında aşk ve ilişkiler ön planda. Hafta ortasında alacak verecek ile ilgili konularda şanslısınız, hafta sonunda seyahatler ve yabancılar ile ilişkiler gündeminizde olabilir. İlgiyi üzerinize toplayabileceğiniz ve parasal konularda şanslı olduğunuz bir süreç söz konusu fakat her konuda biraz daha düşünerek hareket etmeniz ve üslerle ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

 

 

oglakOğlak  (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında halletmeniz gereken günlük işleriniz ön plandayken, hafta sonuna doğru ikili ilişkilerden yana şanslı olacak, destek göreceksiniz. Hafta sonu ortak kazanımlarınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. Genel anlamda önemli kararlar alabileceğiniz, sosyal çevre ile ilişkilerin ön planda olduğu bir dönemdesiniz.

 

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında çocuklarla ilgili ya da aşkla ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Hafta ortasında ast üst ilişkilerinden yana şanslısınız. Hafta sonunda ikili ilişkilerinizde destek görebilirsiniz. Bu dönemde borçlarla ilgili temalara ve harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

 

 

balikBalık  (20 Şubat – 20 Mart)

Hafta başında aile ev ve yerleşim ile ilgili konular ön planda. Çarşamba ve perşembe eğlenceli aktivitelerden yana şanslı günlerdesiniz. Haftasonu sağlığınıza dikkat. İkili ilişkilerinizde tutumlarınızın rekabetçi olabileceği ancak önemli konular ile ilgili kendinizi gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

Yorumlar

yorum