Haftalık Burçlar 16 Aralık 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında yakın çevre ilişkilerinizde gerginliklere dikkat. Hafta sonunda aşk, ilişkiler ve çocuklarla ilgili temalarda olumlu etkilere açıksınız. Genel anlamda kariyer ve gelecek ile ilgili planlamaların ön planda olduğu bir döneme giriyorsunuz. Ancak ayın 21 in den sonra 40 günlük süreçte, üstlerinizle olan ilişkilerinizde agresif tavırlarınıza dikkat etmelisiniz.

 

boga

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hafta başında parasal konularla ilgili gerginlik yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizden destek alacağınız bir süreç söz konusu. Hafta sonunda aile içi ilişkileriniz ve yerleşimle ilgili temalar ön planda olacak. Genel anlamda halletmeniz gereken işlerin yoğun olduğu as ve üs ilişkilerinizde agresif tavırlara dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. 21 Aralık tarihinden 40 gün için dış seyahatler devrede ancak bazı aksamalar söz konusu olabilir.

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında biraz alınganlık ve duygusallık ön planda olabilir, hafta sonuna doğru parasal konularla ilgili şansınız artıyor. Hafta sonu yakın çevre ilişkileriniz, yeni şeyler öğrenme isteğiniz ön planda olacak. Genel anlamda hobisel uğraşlarınız, aşk ilişkileriniz ya da çocuklarla ilgili temalarda agresif tavırlara karşı dikkatli olmalısınız. Ayın 21’inden sonra 40 günlük süreçte eski borçlarınız, alacak verecek ile ilgili konuları gözden geçireceğiniz bir süreç başlıyor.

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında  duygusal anlamda gerginlik hissedebilirsiniz özellikle sağlığa da dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi ortaya koymak için güzel bir süreç. Hafta sonunda parasal konular gündeminizde. Genel anlamda aile içerisindeki ilişkiler ön planda olacak ancak aile içinde gerginliklere dikkat. Halletmeniz gereken işlerle ilgili başarılarınız olabilir. İkili ilişkilerde biraz dikkatli adım atmanız gereken bir döneme giriyorsunuz ayın 21’inden sonra 40 günlük süreç için. Evlilik, birliktelik gibi konularla ilgili bu süreçte önemli kararlar almamalısınız.

aslan

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta başında sosyal çevre ilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru şartları zorlamamanız gereken, iç sesinizi dinlemeniz gereken bir süreçtesiniz. Hafta sonunda kendinizi ortaya koyabileceğiniz bir süreç söz konusu. İletişimsel konularda ve yakın çevre ilişkilerinizde ve yakın yere seyahatlerinizde dikkat etmelisiniz.  Genel anlamda halletmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken temalar ön planda, ayın 21’inden sonra 40 günlük süreç için as ve üs ilişkilerinde biraz daha dikkatli adımlar atmalısınız.

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hafta başında kariyer ve gelecek ile ilgili planlarla ilgili aktif olacaksınız. Bu konularla ilgili daha önce attığınız adımlar sonuçlanabilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevre ilişkileriniz ön planda olacak, sosyal çevrenizden destek göreceksiniz. Hafta sonunda biraz geri çekilmeniz ve şartları fazla zorlamamanız gerekebilir. Kendi paranız ve harcamalarınız ile ilgili temalarda daha girişimci ve aktif olabilirsiniz. Aile ve yerleşimle ilgili konuları aktif bir şekilde gündeminize alabilirsiniz. Genel anlamda, ayın 21’inden sonra 40 günlük süreçte aşk ve ilişkiler ve çocuklarla ile ilgili önemli adımlar atmamalısınız; bu süreçte bu konuları gözden geçirmenizde fayda var.

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başında uluslar arası işler, eğitim yayıncılık gibi temalar ön planda. Bu konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir. Hafta sonuna doğru önemli etkin kişilerle görüşmeler gündeminizde olacak. Hafta sonunda çok sosyal olacaksınız. Genel anlamda girişimci ve enerjiniz artmış durumda, ancak ufak kazalara, aceleci hareketleri karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevre iletişimi, aile içi ilişkiler, iletişimsel konularla ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir. Ancak, ayın 21’inden  sonra 40 günlük süreçte yerleşimlerle ilgili büyük kararlar almamalısınız.

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında alacak verecek konuları ile ilgili bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru yabancılarla ilişkiler, eğitim ve yayıncılık gibi konular hafta sonunda ise geleceğe dair yapacağınız planlamalar gündeminizde olacak. Genel anlamda, daha fazla geri planda kalmayı tercih edebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz. Maddi kazanımlarınızla ilgili yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Ayın 21’inden sonra 40 gün için yakınlarla ilişkilerinizi gözlemleme ihtiyacınız ve kısa seyahatlerde bazı aksamalarınız olabilir.

yay

Yay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında ikili ilişkiler açısında çok aktif olacaksınız, ilişkilerde gerginliklere dikkat. Hafta sonuna doğru alacak verecekler ön planda. Hafta sonunda seyehatler ve yabancılarla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Genel anlamda, sosyal çevre alanında çok aktif olacağınız bir süreçten geçiyorsunuz. Kendinizi etkin ve baskın bir şekilde ifade ederek ikna yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Ayın 21’inden sonra 40 günlük süreçte parasal konularla ilgili aksamalar olabilir, bütçenizi iyi yönetmeniz gereken bir dönemdesiniz.

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında halletmeniz gereken işler ve sağlık konularında bazı gerginlikleriniz olabilir. ikili ilişkilerden yana şanslı olacaksınız hafta sonuna doğru. Hafta sonunda alacak verecek ile ilgili konular ön planda olacak. Genel anlamda iş anlamında motivasyonunuz çok yüksek olacak. Önümüzdeki süreçte daha aktif olacaksınız ancak ayın 21’inden sonra 40 günlük süreçte kendinizde değişiklik yapmak istediğiniz konular ve girişimleriniz ile ilgili bir süre daha bekleyebilirsiniz.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında aşk ve sosyal ilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda doğru halletmeniz gereken işler ön  planda olacak. Hafta sonu ikili ilişkilerden yana şanslısınız. Genel anlamda yabancılarla ilişkiler, hukuksal aktiviteler gündeminizde, bu anlamda mücadeleci bir süreçtesiniz. Ancak ayın 21 in den sonra 40 günlük süreçte, biraz daha yalnız kalıp geçmiş ilişkilerinizi gözlemleme ihtiyacınız olabilir.

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart) 

Hafta başında, aile içi ilişkiler ve yerleşimle ilgili temalar ön planda. Bu konularda gerginliklere dikkat. Hafta sonuna doğru aşk ve hobisel aktiviteler, çocuklarla ilgili uğraşlar sizi meşgul edebilir. Hafta sonunda halletmeniz gereken işlere ve sağlığınıza dikkat. Genel anlamda alacak verecek ile ilgili mücadele etmeniz gereken bir süreçtesiniz.  Sosyal çevre ile ilgili temalarda gecikmeler ve aksamalar 21’inden sonra 40 günlük süreç için söz konusu olabilir.

Yorumlar

yorum