Haftalık Burçlar 13 Ocak 2014

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında yakın çevre ilişkileriniz, yakın seyahatler gündeminizde olacak, Hafta ortasında ev ve yerleşimle ilgili konular gündeminizde. Perşembe günkü tutulmadan dolayı aile ve kariyer ile ilgili konularda biraz stres yaşayabilirsiniz. Hafta sonu, çocuklar, aşk ve yaratıcılık ile ilgili konular gündeminizde olacak. Genel anlamda geleceğe dair hedeflerinizin, kariyeriniz ile ilgili temaların gündeminizde olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Pazartesi günü, kişisel kazançlarınız ile ilgili temalar ön planda olacak. Hafta ortasında, iletişim, eğitim, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili konular gündeminizde olacak. Perşembe günü yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay, yakın çevre ilişkilerinizde bazı gerginliklere sebep olabilir. Hafta sonunda ev ve yerleşim, yaratıcılık, aşk ve çocuklarla ilgili konular gündemde. Genel anlamda, yurtdışı, yüksek eğitim, yabancı ile ilgili konuların gündeminizde olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında, yeni girişimler, yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Hafta ortasında, maddi kazançlarınızla ilgili konular gündeminizdeyken, Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay bu konularla ilgili biraz gergin hissetmenize sebebiyet verebilir. Hafta sonunda, yakın çevre, kardeşler ve eğitim ile ilgili konular ön planda olabilir. Genel anlamda, eşinizin maddi durumu, borçlar, krediler ve miras gibi konuların yoğun olarak gündeminizde olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında geri planda olmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında, yeni girişimlerde bulunabilir, inisiyatif almanız gereken durumlar olabilir. Perşembe gerçekleşecek dolunaydan dolayı, ikili ilişkilerinizde bazı gerginlikler ya da girişimlerinizle ilgili bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda, kişisel maddi kaynaklarınız ve yakın çevre ilişkileriniz ile ilgili konular yoğun olarak gündeminizde olabilir. Genel anlamda, ikili ilişkilerin; evlilik, ortaklık gibi konuların ön planda olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta başında, sosyal çevreniz, arkadaşlarınız gündeminizde. Hafta ortasında, daha çok içe kapanmak ve arka planda olmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü, sağlık ve gizli düşmanlıklar ile ilgili konularda biraz sıkıntı hissedebilirsiniz. Hafta sonunda, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz, ayrıca yine hafta sonunda kişisel kazanımlarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Genel anlamda, halletmeniz gereken işlerin, ast üst ilişkilerinin, ya da sağlığınızla ilgili konuların gündeminizde olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hafta başında, kariyer konuları ve otorite figürleri ile olan ilişkileriniz ön planda. Hafta ortasında doğru sosyal konular gündeminizde olup, aşk ve arkadaş ilişkileriniz konusunda biraz düşünceli olabilirsiniz. Hafta sonunda, yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, kişisel gelişim konularına yönelebileceğiniz günler sizi bekliyor. Genel anlamda, aşk, yaratıcılık, hobiler ve çocuklar ile ilgili konuların devrede olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başında 9. Evinizi aktive eden ay, yabancılarla ilgili temaları, yüksek eğitim, basın ve yayıncılık gibi konuları gündeminize taşıyabilir. Hafta ortasında, kariyeriniz ve hedeflerle ilgili konularla ilgili yeni gelişmeler olabilir, ancak Perşembe günü yaşanacak dolunay, bu konu ile ilgili kendiniz duygusal anlamda stres altında hissetmenize sebep olabilir. Hafta sonunda, sosyal anlamda yoğun olmak isteyebilirsiniz. Genel anlamda, ev be yerleşim ile ilgili konular gündeminizde.

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında, miras, kredi ve borç konuları gündeminizdeyken, hafta ortasında yurtdışı, yabancılarla ilişkileriniz ve yüksek eğitim ile ilgili konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Perşembe günü gerçekleşecek olan dolunay, bu konularda biraz gerginlik yaşamanıza sebep olabilir. Hafta sonunda, kariyer, gelecek ile ilgili planlar ve sosyal çevre ilişkileriniz ön planda. Genel anlamda, yakın çevre ilişkilerinizin, kardeşlerle ilişkilerinizin, eğitim ile ilgili konuların yoğun olarak gündeminizde olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında ikili ilişkiler gündeminizde olabilir, hafta ortasında krediler, borçlar ve ortak yatırımlarla ilgili konular üzerine düşünebilirsiniz, Perşembe günü bu konularla ilgili biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ve hafta sonunda, gelecek ile ilgili planlar, uzak seyahatler, yüksek eğitim ve otorite figürleri ile ilgili konular ön planda olabilir. Genel anlamda, maddi kaynaklarınızın, sosyal çevre ilişkilerinizin ön planda olduğu bir dönemden geçiyorsunuz.

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında sağlık, ast üst ilişkileri ve halletmeniz gereken işler gündeminizde. Hafta ortasında ise, ikili ilişkileriniz ile ilgili konular ön plandayken, yine bu konularla ilgili Perşembe günü gerçekleşecek dolunaydan dolayı bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda, eşinizin maddi kaynakları, borç temaları, yurtdışı ile ilgili temalar gündeminizde olabilir. Genel anlamda, kendinizi ortaya koymanız gereken ve aktif olduğunuz bir süreçten geçiyorsunuz.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında, aşk, yaratıcılık temaları ve çocuklarla ilişkiler ön plandayken, Perşembe gerçekleşecek olan dolunay, günlük halletmeniz gereken işleriniz ve sağlığınız ile ilgili konularda biraz düşünceli olmanıza neden olabilir. Hafta sonunda ikili ilişkiler ve eşinizin maddi kaynakları, ya da krediler borçlar gibi temalar yoğun olarak gündeminize yerleşebilir. Genel anlamda, insiyatif almak konusunda efektif olmadığınız, biraz daha arka planda kalmak isteyebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz.

 

balikBalık  (20 Şubat – 20 Mart) 

Hafta başında ev ve yerleşimle ilgili konular gündeminizdeyken, Hafta ortasına doğru, yaratıcılık, hobiler ve çocuklarla ilişkileriniz ön planda olacak. Perşembe günü gerçekleşecek olan tutulma bu konularla ilgili biraz stres yaşamanıza sebebiyet verebilir. Hafta sonuna doğru halletmeniz gereken işler, ast üst ilişkileriniz, sağlıkla, ikili ilişkileriniz ilgili temalar yoğun olarak düşüncelerinize yön verebilir. Genel anlamda, sosyal çevrelerin ve arkadaşlarla ilişkilerin ön planda olduğu bir süreçten geçiyorsunuz.

Yorumlar

yorum