Haftalık Burçlar 11 Kasım 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında Ay 12. evinizde Balık burcunda hareket ederken her şey çok kontrolünüzde olmayabilir bu süreçte biraz daha kendinize vakit ayırmaya ve dinlenmeye özen göstermenizde fayda var. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay 1. evinizde seyrederken daha çok kendinizi girişimci hissedeceğiniz, kararlarınızda atak olabileceğiniz iki gün söz konusu. Pazar günü haritanızın parasal evinde gerçekleşecek Dolunay, parasal anlamda bir takım gerginlikler yaşatabilir, riskli girişimlerde bulunmamanızda fayda var. İş kariyer alanlarında genel anlamda destek alacağınız bir süreçtesiniz.

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ayın 11.evinizde hareket ettiği Pazartesi, Salı günleri sosyal ve kalabalık ortamlar, gelecek ile ilgili planlar ön planda olabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri Ay 12. evinize hareket ediyor, biraz daha içe dönük 2 gün söz konusu. Pazar günü ilişki evinizde gerçekleşecek Dolunay ikili ilişkilerinizde biraz problem yaratabilir. Ortak işler birlikte yapılan işler önemli ancak, adımların biraz daha dikkatli atılması gerekiyor. Duygusal anlamda istikrarsızlık söz konusu olabilir.

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında Ay 10. evinizde hareket ederken, kariyerle ilgili konular, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkiler daha fazla önem kazanabilir.Çarşamba ve Perşembe günleri kendinizi sosyal çevrelerde daha aktif bir şekilde ortaya koyabileceğini günler. Hafta sonu biraz daha dinlenmeye vakit ayırmanızda fayda var. Dolunay nedeniyle ortaya çıkacak duygusal çalkantılar ilişkilerinize yansıyabilir. Parasal konularda biraz beklemede olmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında eğitim uluslararası ilişkiler ve inançlar ile ilgili temalar ön plana çıkacak. Çarşamba ve Perşembe günleri genel anlamda kariyer ya da geleceğe yönelik planlarınız önem kazanacak. Hafta sonu daha fazla sosyal aktiviteye dahil olurken, Pazar günü gerçekleşecek Dolunay daha fazla dikkat çekeceğiniz ortamlarda bulunacağınıza işaret ediyor, ancak ilişkilerinizde yaşanabilecek gerginliklere dikkat etmelisiniz.

 

aslan

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Haftaya harcamalar ön planda olacak şekilde başlayacaksınız. Çarşamba ve Perşembe günleri 9. evinizde Koç burcunda seyredecek olan Ay, yurt dışı, kültürel, inanç ile ilgili temaların ön plana çıkmasını sağlayabilir. Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay, hafta sonu için geleceğe yönelik planlarınızın, kariyer ile ilgili temalarınızın aynı zamanda aile ile ilgili temalarınızın da önem kazanacağını işaret ediyor.

 

basak

Başak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Haftanın ilk iki günü ikili ilişkilerin ön plana çıktığı bir süreç. Alacak verecek ile ilgili konularda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayın 9. evinizden geçiş yapacağı hafta sonunda uluslar arası, kültürel, yayımcılık gibi konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay, bilgi paylaşımı acısından önemli bir dönem olduğuna işaret ediyor ancak paylaştığınız bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Günlük aktiviteleri düzenlemeniz gereken bir hafta başı söz konusu. Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler ön planda olabilir. Pazar günü gerçekleşecek Dolunay, parasal konularda özellikle alacaklar ile ilgili bazı gerginliklere sebebiyet verebilir. Ancak kendi kaynaklarınıza güvenebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz.

 

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Pazartesi ve Salı günleri aşk ve ilişki temalarında şanslı olacağınız günler. Halletmeniz gereken işlerin ön planda olacağı Çarşamba ve Perşembe günlerinde sürpriz gelişmelere açık olun. Hafta sonu boyunca ikili ilişkiler önem kazanacak. Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay ikili ilişkilerde fazla kendinize dönük olmadan karşı tarafa destek vermeniz gereken bir sürece işaret ediyor. Önemli sorumluluklar alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında Ay 4. eviniz üzerinde hareket ederken ev, yerleşim ve aile ile ilgili konular gündeminizde olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri aşk ve ilişkiler ön planda olurken, ilişkilerinizde oluşabilecek gerginliklere dikkat. Hafta sonu halletmeniz gereken işler ön planda olabilir. Ancak sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendiniz fazla yormamanız gerekiyor. Pazar günü gerçekleşecek Dolunay, daha fazla dinlenmeniz kendinizle baş başa olmanız gereken bir döneme işaret ediyor.

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Haftanın ilk iki günü çevrenizle iletişiminizin iyi olacağı ve kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir süreç. Çarşamba ve Perşembe günleri aile içi ilişkiler ve evle ilgili temalar ön planda olacak. Özellikle Çarşamba günü aile içi yaşanabilecek gerginliklere dikkat. Aşk ilişki ve çocuklarla ilgili temaların ön planda olduğu keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Pazar günü gerçekleşecek Dolunay, rekabetin ön planda olabileceğine ve kalabalık çevrelerde bulunabileceğinize işaret ediyor.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında parasal konular ön planda. Çarşamba Perşembe günleri sözlere dikkat etmeniz gereken iletişimsel temaların ön planda olduğu bir süreç. Hafta sonu aile içi temalar, ev ve yerleşimle ilgili konular ön plandayken, Pazar günü gerçekleşecek Dolunay kariyerinize odaklanırken ailenizi ihmal etmemeniz gereken bir döneme işaret ediyor.

 

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart)

Pazartesi ve Salı günleri duygu ve düşüncelerinizi aktif bir şekilde ifade edebileceğiniz iki günlük süreçte olacaksınız.Çarşamba ve Perşembe günleri parasal konularda riskli girişimlere dikkat. Hafta sonu kendinizi ifade etme ihtiyacınız özellikle inançlarınızla ilgili konularda artıyor olacak, ancak Pazar günü gerçekleşecek Dolunay inandığınız değerlerle ilgili kendinizi ifade ederken sözlerinize dikkat etmeniz gereken bir döneme işaret ediyor.

 

 

 

Yorumlar

yorum