Haftalık Burçlar 09 Aralık 2013

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında olayları kontrol edemediğinizi hissedebilirsiniz, şartları çok zorlamayın. Hafta sonuna doğru kendiniz daha etkin ifade edebilirsiniz. Hafta sonunda ise yakın çevre ilişkileriniz ve parasal konular ön planda olacak. Genel anlamda, ikili ilişkilerde sert çıkışlara açık bir dönemdesiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu temalar ön planda.

 

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hafta başında sosyal çevrelerinizde yeni gelişmelere açık olacaksınız. Hafta sonuna doğru, geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyarak olayları yönlendirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Sağlığınıza, ast ve üstlerle iletişimlerinizde agresif tavırlara dikkat etmeniz gereken bir süreç söz konusu.

 

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Hafta başında kariyer anlamında olumlu etkiler var, hafta sonuna doğru sosyal temalar ön planda olacak. Genel anlamda, uzunca bir süre aşk ve ilişkiler konusunda hareketlenme söz konusu. Ortaklıklar, önemli anlaşmalar, ortaklaşa kazanımlardan yana şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

 

 

yengecYengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında uluslararası işler ön planda olacak, hafta sonuna doğru ileriye yönelik projeler ve işler ön planda. Genel anlamda, aile ile ilgili temaların gündeminizde olduğu, aile içi agresif tavırlardan kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. İşlerinizi düzene sokmak, sağlıkla ilgili temaları halletmek açısında uygun bir zamandasınız.

 

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hafta başında ödemeler ile ilgili konular ön planda, hafta sonuna doğru uluslararası işler, kariyer ile ilgili alanlar ön planda. Hafta sonunda sosyal açısında aktif olacaksınız. Yakın çevre ilişkilerinde çok aktif olduğunuz, ancak agresif tavırlara dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki çalışanlardan destek alabilirsiniz, bunu fırsata çevirmelisiniz.

 

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hafta başında ikili ilişkileriniz gündeminizde iken, hafta sonunda uluslararası ve kariyerleriniz ile ilgili işler ön planda olacak. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına risk alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aile içi ilişkiler ve yeni yerleşimle ilgili temalar düşünceleriniz üzerinde etkili. Ast üst ilişkileri, halletmeniz gereken işleri düzene koyma açısında şanslı bir dönemdesiniz.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başında ast üstler, çalışma temaları, halletmeniz gereken işler ön planda olacak. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde özgürleşme ihtiyacınız olurken hafta sonu alacak verecek konuları gündeminizde. Genel anlamda enerjinizin oldukça yüksek olduğu, yeni girişimler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz ancak, özellikle ikili ilişkilerde agresif tavırlara dikkat etmelisiniz.

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında aşk temalarında güzel anlar devrede. Halletmeniz gereken işler hafta sonuna doğru ön plana çıkacak. Ancak, Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Enerjinizi kullanmak için kendinizi spora verebilirsiniz. Parasal konularda iyi kararlar verebileceğiniz, yakın çevrenizden destek aldığınız bir süreç söz konusu.

 

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Hafta başında aile içi ilişkiler gündeminizdeyken, hafta sonuna doğru yaratıcılığınız ve aşk ilişkiler ile ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sıralar sağlık konularına dikkat etmelisiniz. Genel anlamda, sosyal çevre anlamında oldukça yoğun olacağınız ve önemli inisiyatifler alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Yakın çevre ilişkileri hafta başında ön planda, aile içi temalar, ev ve yerleşimle ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu keyifli anlar sizi bekliyor. Kişisel anlamda kendinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İşle ilgili motivasyonunuzun genel anlamda yüksek olduğu, sert çıkış riskinin yüksek olduğu bir dönemdesiniz.

 

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında parasal konular gündeminizde. Hafta sonuna doğru bilgi paylaşımında aktifleşebilirsiniz. Hafta sonunda evde halletmeniz gereken işler ön planda olacak. Genel anlamda, hukuki konular, uluslararası işler ile ilgili konularda yoğunlaşabilir, bunlarla ilgili konuları sonuçlandırmaya çalışabilirsiniz.

 

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart)

Hafta başında duygularınızı rahat ifade edebilirsiniz, hafta sonuna doğru parasal konular ön planda, hafta sonunda ise yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgili temalar gündeminizde olacak. Genel anlamda ödemeler, alacak verecek ile ilgili konularda zorlanabilir, mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer anlamında kendinizi aktif olarak ortaya koayabileceğiniz bir süreçtesiniz.

 

Yorumlar

yorum