Haftalık Burçlar 06 Ocak 2014

kocKoç (21 Mart – 20 Nisan)
Haftanın ilk gününde Ay 12. Evinizde, bu sebeple biraz daha geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında yeni girişimlerde bulunabilir, bu konuda destek görebilirsiniz. Hafta sonunda kendi maddi kazançlarınız ile ilgili konular, yakın çevre ilişkileriniz, seyahat ve eğitim ile ilgili temalar gündeminizde olacak. Genel anlamda, kariyer ve gelecek ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda insiyatif alabilirsiniz. Sosyal çevre ile iletişiminiz bu aralar yoğun olabilir.

 

bogaBoğa (21 Nisan – 20 Mayıs)
Hafta başında sosyal çevreniz gündeminizde olabilir. Hafta ortasında, daha fazla geri planda olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda, yeni başlangıçlar, girişimler ve para ile ilgili temaları ön planda tutuyorsunuz. Genel anlamda, yurtdışı ile ilişkiler, seyahatler, eğitim ile ilgili konuların önem kazandığı bir dönemdesiniz. Yine bu dönemde, halletmeniz gereken işler ön plandayken, kariyer ile ilgili de çeşitli görüşmeler yapabilirsiniz.

 

ikizlerİkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)
Hafta başında kariyer ve gelecek ile ilgili planlar gündeminizdeyken, hafta ortasında sosyal çevre ve organizasyonlar ile ilgili konular ön planda olacak. Hafta sonuna doğru daha fazla içe kapanık olmak, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Pazar gününden sonra yeni girişimlere karar verebilirsiniz. Genel anlamda, borçlar, krediler, varsa eşinizin kazançları ile ilgili konuların ön planda olduğu bir süreçten geçiyorsunuz. Yine aynı zamanda, aşk ve flirt temaları yoğun olarak gündeminizde. Yurtdışı ile ilgili konularda bazı kararlar alabilirsiniz.

 

yengec

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hafta başında, Ay haritanızın 9. Evinde yurtdışı ile ilgili temaları gündeminize taşıyabilir. Hafta sonuna doğru, kariyer ve gelecek ile ilgili planlar ön planda. Hafta sonunda sosyal aktiviteler, organizasyonlar yoğun olacak. Genel anlamda, ikili ilişkiler; iş ortaklıklar, evlilik ile ilgili temalar yoğun olarak gündeminizde. Borçlar, ortak yatırımlar, miras ve eşinizin maddi kazançları ile ilgili kararlar alabilirsiniz.

 

aslanAslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hafta başında borç, kredi, harcamalar ile ilgili konular gündeminizde olurken hafta ortasında yüksek eğitim, Yurtdışı ile ilgili temalarla ilgili kafa yorabilirsiniz. Hafta sonuna doğru gelecek ile ilgili planlar, kariyer ile ilgili temalar ve sosyalleşme ön planda. Genel anlamda, halletmeniz gereken günlük rutin işlerin, as üs ilişkilerinin ön planda olduğu bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)
Haftanın ilk gününde ikili ilişkilerden yana destek görüyorsunuz. Hafta ortasında, borçlar, alacaklar, eşinizle ilgili temalar ön planda olabilir. Hafta sonunda uzun süreli seyahatler, eğitim ve yayıncılık ile ilgili konular, kariyer ile ilgili planlar gündeminizde. Genel anlamda, hobileriniz, aşk ilişkileri, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili temalar üzerinde yoğunlaştığınız bir dönem. Yine bu dönemde, gündelik işleriniz, sağlığınızla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)
Hafta başında, günlük halletmeniz gereken işler ön planda olacak, hafta ortasında ise ortaklık, evlilik, sözleşme ile ilgili temalar daha fazla gündeminizde olabilir. Hafta sonunda eşin maddi durumu, borçlar, yurtdışı ile ilgili konularda yoğunlaşabilirsiniz. Genel anlamda, ev ve yerleşim ile ilgili temaların yoğun olarak gündeminizde olduğu, aşk ve çocuklarla ilgili kararlar alabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)
Haftanın ilk günlerinde haritanızın 5. Evinde olan Ay, aşk, romantizm ve hobisel aktiviteler ön planda. Hafta sonuna doğru as üs ilişkileriniz, gündelik halletmeniz gereken işler ve sağlıkla ilgili temalar gündemde. Hafta sonunda ikili ilişkilerden yana destek görebilirsiniz. Genel anlamda, yakın çevre ilişkileri, yakın seyahatler, eğitim ile ilgili temalar yoğun. Ev, yerleşim ve ailevi temalarla ilgili önemli kararlar almanız gerekebilir.

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)
Haftanın ilk günlerinde Ay haritanızın 4. Evinde, ev ve yerleşim ile ilgili temalarla ilgili destek görebilirsiniz. Hafta sonuna doğru romantik temalar ön planda. Hafta sonunda, halletmeniz gereken konular ve ikili ilişkiler gündeminizde. Genel anlamda, kişisel kazançlarınız ve maddi konularla ilgili değişikler yapabilir, yakın çevre, seyahatler ve eğitim ile ilgili konularda kararlar alabilirsiniz.

 

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)
Hafta başında yakın çevre ilişkileri gündeminizdeyken, hafta ortasında ev ve yerleşim ile ilgili temalar, gündeminize gelebilir. Hafta sonuna doğru, aşk, romantizm ve çocuklarınız ile ilgili konularda şanslı olabilirsiniz. Hafta sonunda Pazar günü günlük halletmeniz gereken işlerle ilgili insiyatif almak durumunda kalabilirsiniz. Genel anlamda, yeni girişimlerde bulunabileceğiniz, kendinizi etkin bir biçimde ifade edebileceğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Kişisel kazançlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)
Haftanın başında, maddi konular, yakın çevre ilişkileri, eğitim ile ilgili konular ön planda olacak. Hafta sonuna doğru, ev ve yerleşimle ilgili temalarla ilgili konular önem kazanıyor. Hafta sonunda, romantik ilişkiler, çocuklarla ilgili temalar hakkında yoğunlaşabilirsiniz. Genel anlamda, içe kapanık olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Yine bu dönemde yeni girişimlerle ilgili kararlar alabilir; kendinizi fikirlerinizle ortaya koyabilirsiniz.

 

balikBalık  (20 Şubat – 20 Mart) 
Hafta başında Balık burcunda olan Ay, yeni girişimlerde bulunmanızı kolaylaştırabilir. Hafta ortasında, maddi durumunuzla ilgili konular gündeminizde, hafta sonuna doğru yakın çevre, yakın seyahatler, ev ve yerleşim ile ilgili konular ön planda. Genel anlamda, sosyal çevre, organizasyonlar ile ilgili temalar üzerine yoğunlaştığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Yeni bir terapiye ya da meditasyon ile ilgili uğraşlara başlayabilirsiniz.

Yorumlar

yorum