Haftalık Burçlar 02 Aralık 2013

koc

Koç (21 Mart – 20 Nisan)

Hafta başında, yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğru, üslerle iletişim kurmak, kariyerle ilgili anlaşma yapmak anlamında olumlu süreçtesiniz. Bu dönemde, dış menşeli işleri halletmek, etkin kişilerle görüşmek açısından oldukça şanslısınız. İkili ilişkilerle ilgili her zamankinden aktif olacaksınız.

 

boga

Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hafta başında, alacak verecekle ilgili konular ön planda, borç almak isterseniz Salı günü sonrasını tercih edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru, dış menşeli işler ön planda. Hafta sonunda iş kariyer ile ilgili konularda girişim yapabilirsiniz. Bu dönemde, günlük aktiviteler ve halletmeniz gereken işler konusunda aktifsiniz.

 

 

ikizler

İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

Haftabaşı, ortak projelere girişmek açısından sizin için çok olumlu. İkili konuşmalar ve diyaloglar çok artacak. Hafta sonunda eğitim, yabancılarla ilişkiler, geleceğe yönelik projeler ön planda. Genel anlamda, aşk ve ilişkiler, sportif aktivitelerle ilgili çok aktif olduğunuz bir dönemdesiniz.

 

 

yengec

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hafta başında sağlık ve iş konusunda yeni girişimleriniz olabilir ve önemli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkiler konusunda çok şanslısınız. Hafta sonunda yeni öğretiler öğrenme, yurtdışı seyahatleri gibi konular gündeminizde olabilir. Ast üst ilişkilerinin yoğun ve halletmeniz gereken işlerin ön planda olduğu bir dönemdesiniz.

 

 

aslan

Aslan (23 Temmuz – 23 Ağustos)

5. evinizde gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte, yaratıcı enerjinizi çok daha aktif bir şekilde kullanmak açısından yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, ayrıca çocuklarınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonundan itibaren, kardeşler, yakın yerlere seyahatler ve fikir tartışmalarının ön planda olduğu bir süreçte olacaksınız. Genel anlamda yaratıcılık, çocuklar ile ilgili alanlarda plan yapmak ve ast üstlerinizden destek almak anlamında çok olumlu bir süreçtesiniz.

 

basakBaşak (24 Ağustos – 23 Eylül)

Salı gününden itibaren ev ve yeni yerleşimle ilgili konularla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise bu konularla ilgili düşünceleriniz yoğun olacak. Hafta sonu halletmeniz gereken işler ve ikili ilişkileriniz ön planda. Genel anlamda, parasal konular ile ilgili hırslı olduğunuz ve aile içi ilişkilerin ön planda olduğu bir dönemdesiniz. Ayrıca, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili konularda oldukça şanslısınız bu dönemde.

 

teraziTerazi (24 Eylül – 23 Ekim)

Hafta başında yakın çevre ile fikir paylaşımları yoğun olurken, haftanın diğer günlerinde aile içi temalar, sevgi ve aşk ilişkileri konusunda şanslısınız. Hafta sonunda aşk, ilişkiler ve hobileriniz ön planda. Fikirsel alışverişlerin olduğu, kendinizi ön plana koymak adına iyi bir dönemdesiniz. Aktif olacağınız bir kaç haftanın başladığı bu süreçte agresif tavırlara ve küçük kazalara dikkat edin.

 

akrepAkrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Hafta başında parasal girişimler için güzel bir dönem. Hafta sonuna doğru, ticari aktivitelerden para kazanımı söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle iyi ilişkileriniz bu dönemde çok iyi olacak, hafta sonu ise aşk ve romantizm havada. Genel anlamda, çevrenizden ve yakınlarınızdan destek göreceğiniz ancak enerji düşüklüğü yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz.

 

 

yayYay (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu hafta sizler için önemli bir hafta olacak. Yeni adımlar atmak, kendinizde değişiklik yapmaya başlamak için oldukça özellikle Salı gününden sonra oldukça iyi bir dönem. Bu süreçte, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Hafta sonunda dinlenmeye evde daha çok vakit geçirmeye karar verebilirsiniz. Genel anlamda sosyal anlamda çok aktif bir döneme giriyorsunuz.

 

oglakOğlak (22 Aralık – 20 Ocak)

Hafta başında biraz daha yalnız kalarak kendiniz için plan yapmayı tercih edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru aktifleşerek, dikkat çekebilir, kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Hafta sonu parasal konular, yakın çevre ile görüşmeler ön planda. Genel anlamda, kariyerle ilgili konularda aktif olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

 

 

kovaKova (21 Ocak – 19 Şubat)

Hafta başında, sosyal çevrenizde genişleme ile birlikte aktif kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Ay’ın 1. Evinize yapacağı hareketle birlikte, kendinizi ön plana çıkartmak, dikkat çekmek, aktif olmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunda, parasal konular, mal, mülk edinme gibi konular ön planda. Yurtdışı ile ilgili işlerin, eğitim ve yayıncılık gibi konuların genel olarak gündeminizde olduğu bir dönemden geçiyorsunuz. Sosyal çevrenizin oldukça aktif olduğu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Farklı ortamlar girebilir, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

 

balikBalık (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili yeni bir döneme giriyorsunuz. Gelecek ile ilgili daha aktif plan yapacağınız, üstlerle görüşmeler açısında şanslı olduğunuz bir süreç. Hafta sonu biraz daha içe dönük olmak isteyebilirsiniz. Genel anlamda, ödemeler ve alacaklar ile ilgili konularda daha fazla mücadele edeceğiniz ancak riskli girişimlerden kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz. Sosyal ilişkileriniz olumlu seyredecek bu süreçte.

Yorumlar

yorum