Guess 2013 Tatil Kampanyası

Chiara Ferragni’nin kamera karşısına geçtiği Guess 2013 Tatil kampanyası harika tasarımlar sunuyor. 

guess-2013-tatil-08

Kış ve noel tatilleri için görünümünü yenilemek isteyenlere şık tulumlar, seksi vücudu saran elbiseler ve daha birçok farklı seçeneği bir araya getiren koleksiyon tek kelime ile muhteşem.

Beverly Hills Maison 140 Hotel’de Andrew Arthur tarafından görüntülenen koleksiyon, markanın havalı yönünü ortaya çıkarıyor. Partilerde tüm gözlerin üzerinizde olacağı, zarif, albenisi yüksek ve rahat parçalar sunan Guess, deri detaylı, payetli ve metalik aksamlı seçenekleriyle dikkat çekiyor.

guess-2013-tatil-07

Guess’i benzer markalarından ayıran özelliği festival havasında her parçasının dikkat çekici olmasının yanı sıra ufak tefek olsa da kadınsı bir çizgide farklı seçenekler sunması oluyor. Bunun yanında harika bir tulum veya çarpıcı parti kıyafetleri ile çiçek baskılı elbiseler görmek insanı yeniliyor.

Yeni koleksiyonda sunulan parçalar oldukça dikkat çekici, bu nedenle bunları tamamlamak için çok abartılı aksesuarlara gerek duyulmuyor. Çarpıcı bir çift küpe, seksi sandaletler veya sivri burun çizmeler kıyafetlerinizi tamamlamanız için ideal parçaları oluşturuyor.

Yorumlar

yorum

GUESS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR