Gucci 2014 Resort Koleksiyonu [gucci-resort...14]

Yorumlar

yorum

gucci-resort-2014-15Gucci 2014 Resort koleksiyonu göz alıcı alternatiflerle dolu. Tatilinizde zahmetsizce şık olmak istiyorsanız bu koleksiyona mutlaka bakmalısınız. Retro ve modernlik arasındaki denge çok iyi muhafaza edilmiş.

Gucci 2014 Resort'ta muhteşem metalik parçalar var. Gündüz kıyafetleri de dahil olmak üzere pul bir süre öncesine kadar tabu olarak görünse de şimdi her cool kızın dolabındaki temel parça olacak gibi görünüyor. Kadınsı vurgular, yeni hatlar, erkeksi ve androjen dokunuşlar koleksiyona hakim.Koleksiyonun olmazsa olmazlarından; romantik elbiseler, muhteşem tulumlar, harika etekler, yüksek bel pantolonlar ve mat üstler. Renk paletine gelince, çoğunlukla yaz mevsiminin gün batımına benzemektedir, yatıştırıcı turuncu tonları, sarı, altın, mavi, yeşil, gümüş, gri, kahverengi ve keşfetmeye değer ilginç seçeneklerle dolu.

Zahmetsiz ve şık Gucci koleksiyonundaki baskılı dolgu topuklar, metal topuklular, sandaletler ve sevimli babetler yeni sezonun için kabul edilen en güzel alternatifler arasındadır.