GSA ile 7 Gün 7 Saat!

gsa-saat-08

Gökkuşağının renklerini oluşturan 7 farklı renk, kişilerin günlük ruh halini etkilediği gibi günleri de etkiliyor.

GSA saat, rengarenk saat koleksiyonu ile her güne ayrı özellikte ve renkte bir ürün sunarak kadınların günlük yaşamını kolaylaştırıyor.

Uzmanlara göre pazartesi gününün rengi olan mor, haftanın ilk iş gününde enerjiyi yükseltmeye yardımcı oluyor. Toywatch mor renklerinin yanı sıra şık görüntüsüyle de kadınların görünümünü tamamlıyor.

Salı gününün rengi olan kırmızı, duyguları harekete geçirirken, güç, enerji ve işte adaptasyona yardımcı oluyor.
Toywatch, U.S. Polo Assn. ve Anne Klein markaları kırmızının en güzel tonunu yansıtıyor.

Çarşamba günü kadınlar sarı renk ile haftanın en verimli gününü karşılıyor. Toywatch’un sarı renklerdeki saatleri ile kadınlar verimliliklerinde doruga ulaşıyor.

Perşembe günü rahatlatıcı bir gün mavi renk ile başlıyor. U.S. Polo Assn. ve Toywatch’ın deniz mavisi saatleri ile kadınlar daha pozitif ve kendne güvendikleri bir güne merhaba diyor.

Haftanın son iş günü yeşil renk ile huzur doluyor. Sevgi, huzur ve maddiyatı simgeleyen bu renk, Cuma günü etkisini gösteriyor. Anne Klein bu rengin temsilcilerin arasında yer alıyor.

Haftasonu tatili lacivert ile renkleniyor! Cumartesi günü kullanılan lacivert renk önemli kararlar alınmasında destekleyici oluyor. Toywatch cumartesi günleri kadınların en önemli aksesuarı oluyor.

Pazar günü turuncu renk kadınlara neşe, mutluluk, yaratıcılık ve cesaret veriyor. Hem sportif hem de şık Toywatchlar kadınların bu ruh halini destekliyor.

Yorumlar

yorum