Growth Faktör Dökülmeyi Önleyerek Saçta Kaliteyi Artırıyor

Dr. Servet Terziler

Dr. Servet Terziler

Günümüzde stres, çevresel faktörler gibi nedenlerden dolayı kadın ve erkeklerin en çok karşılaştığı sorunlardan biri saç dökülmesi. Kişinin özgüvenini kaybetmesine bile neden olabilen saç dökülmesinden kurtulmak ve daha bakımlı saçlara kavuşmak Growth Faktör uygulamasıyla mümkün olabiliyor. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler, saçın sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan 33 vitamin ve minareli içerisinde barından Growth Faktör’ün, saç kalitesini artırarak dökülmeyi önlediğini söyledi

Saç, hem kadının hem de erkeğin en önemli aksesuarı. Dökülen saçlar, cansız ve mat saç telleri kişinin duruşunu hatta özgüvenini bile olumsuz etkileyebiliyor. Günlük hayatın koşturmacasında bu durumdan kalıcı ve pratik bir çözümle kurtulmak ve sağlıklı saçlara kavuşmak artık mümkün. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler, Growth Faktör uygulamasının kent yaşamında saçın gelişimi ve büyümesi için pratik, etkin ve kalıcı bir çözüm olduğunu ifade etti.

Ağrı yok, sosyal hayata devam edebilirsiniz

growth-faktor-01-2İçerisinde bulunan 33 FDA onaylı büyüme fakrötürünün olduğunu belirten Uzm. Dr. Terziler, şöyle konuştu: “Konusunda uzman hekimlerimiz Skin Stamp adı verilen bir cihazla saç derinizde mikrokanallar açıyor. İçerisinde büyüme faktörlerinin bulunduğu Growth Faktör kürü açılan bu kanalların içlerine yediriliyor. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmediği gibi seans sonunda günlük yaşam konforunuzdan ödün vermeden sosyal ve iş yaşamınıza devam edebilirisiniz. Growth Faktör uygulaması ile saç kalitenizi arttırabilir daha gür ve dökülmeyen saçlara kavuşabilirsiniz.”

15 günde bir yapılan seans 45 dakika

Uzm. Dr. Servet Terziler, Growth Faktör uygulamasının 15 gün aralıklarla yaptırılması gerektiğini kaydederek, bu işlemin süresinin, 30 dakika olduğunu, 4’üncü seanstan itibaren etkisini göstereceğini ve başarı oranın yüzde 87 olduğunu söyledi. Aynı zamanda bu işlemin kaş ve sakal gibi bölgelere de uygulandığında kıl kalitesinde artış gözlendiğini hatırlatan Uzm. Dr. Terziler, “Dünyada binlerce başarılı sonuç elde eden bu tekniği ünlü oyuncular ve modeller de tercih ediyor” dedi.

Yorumlar

yorum