Greyder ile Yılbaşı Şıklığına Koşar Adım…

Ayakkabı modasına kazandırdığı ayrıcalıklı tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan Greyder, koleksiyonunda yer alan trend belirleyici bot ve ayakkabılarıyla bu kış da öne çıkıyor. Yılbaşında şehrin ışıklarını ayaklarına taşımak isteyenlere metal aksesuarlı ve kamuflaj desenleriyle detaylandırılmış ayakkabı modelleri sunan Greyder, yeni yıl coşkusuna ortak oluyor. Hem kadın hem de erkek moda severlerin bu sezon da yakın markajında olan Greyder, 2013 – 2014 kış koleksiyonuyla renkli kişiliğini ve stilini adımlarına yansıtmak isteyenleri bekliyor.

Yeni yılın ilk gününde şehrin ışıltısı ayaklarınızda

Yeni yılın ilk gününü yeni sezonun en hit parçalarıyla karşılamak isteyenlere zengin seçenekler sunan Greyder; biker stili, tokalı ve zımbalı detaylarıyla Grunge esintiler taşıyan botlarıyla hem kadın hem de erkek moda severlerin gözdesi oluyor. Kısa ve uzun konçları sayesinde farklı ihtiyaçları da gözeten Greyder kış koleksiyonu yılbaşı şıklığınızı garantiliyor.

Kamuflaj temalı ve çoklu renk kombinasyonlu modellerinin yanı sıra; çikolata kahvesi, hardal, siyah, lacivert ve bordo gibi klasikleşen kış renkleriyle de göz dolduran Greyder 2014 kış koleksiyonu, stilinden emin kombinlerin en iyi arkadaşı olmaya aday. Greyder’in yeni sezon ayakkabıları ve biker botlarıyla siz de yılın ilk gününü şehrin göz alıcı ışıklarından izler taşıyan modellerle karşılayabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

GREYDER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR