Öğretmenler için Greyder’de Asalet ve Zerafet Bir Arada!

Ayakkabı modasının kalbine yerleşen trendleriyle hem kadın hem de erkek moda severlerin beğenisini kazanan Greyder, 2014 kış koleksiyonuyla öğretmenlerden tam not alıyor. Şehrin ışıklarının ayaklardaki yansıması olan Greyder ayakkabı ve botlar; metal toka, zımba ve fermuar detaylarıyla soğuk hava dalgasından şıklığınızın minimum düzeyde etkilenmesini sağlıyor. Greyder’de yer alan bot, çizme ve ayakkabılar özgün tasarımlarıyla öğretmenlerin beğenisine hitap etmesinin yanı sıra, Öğretmenler Günü hediye seçeneği olarak da tercih ediliyor.

Öğretmenler, farklı modeller ile aynı şıklıkta buluşuyor

Sezonun en hit parçalarından olan zımba, toka ve fermuar detaylarıyla kadın moda severlerin gözdesi olan Greyder, kahverengi ve siyaha değer katan ayakkabıları ve burnu oval dikiş detaylı botlarıyla da erkekleri mutlu ediyor. Kısa ve uzun konçları sayesinde farklı ihtiyaçları da gözeten Greyder, 2014 kış koleksiyonuyla öğretmenlere göz alıcı seçenekler sunuyor.

Siyah ve çikolata kahvesinin yanı sıra; hardal, lacivert ve bordo gibi seçenekleriyle de dikkat çeken Greyder yeni sezon ayakkabı ve botlar, başarılı kombinlere eşlik ediyor. Greyder 2014 kış koleksiyonunda yer alan ayakkabı ve botlarla siz de şıklığınızı garantileyebilir, Öğretmenler Günü için benzersiz hediye seçeneklerinden birine sahip olabilirsiniz.

greyder-2014-kis-05

Yorumlar

yorum

GREYDER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR