Greyder Yeni Sezonda Kadınları Sokak Modasına Davet Ediyor!

greyder-sonbahar-kis-kadin (3)Ayakkabı modasına yön veren ve özgün tasarımlarıyla dikkatleri çeken Greyder, 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan kadın casual modelleriyle sokak modasına ayrı bir değer katıyor. Greyder sokağın hırçın stilini özgür ayakkabı tasarımlarıyla öne çıkarıyor.

Yeni sezon modellerde ayakkabıların geniş burun kısımları ve ayağı tam kavrayan formlar ayakların her adımda rahat olmasını sağlıyor.

Eskitilmiş ayakkabı temalarıyla stilinizin asi yönünü keşfedin…

2013/2014 sonbahar kış sezonuna kirli görünümlü ayakkabı temalarıyla eskitilmiş ve retro esintiler kazandıran Greyder, kadın modaseverleri sokak modasına katılmaya davet ediyor.

Sezona sneaker tarzı kadın ayakkabılarıyla iddialı bir giriş yapan Greyder; yüksek bilek kısımları, ikili ve üçlü renk kombinasyonları, kirli görünümü verilmiş temalarıyla adından söz ettiriyor.

Gri, lacivert, bordo gibi kış renklerine, burun kısmından yan kısımlara uzanan dikiş detaylarıyla kişilik kazandıran Greyder yeni sezon ayakkabılar, aykırı stiliyle farkını ortaya koyuyor. Rahatına ve şıklığına düşkün kadınlara zengin seçenekler sunulan yeni sezonda her kadın için uygun bir model bulmak mümkün.

Greyder yeni sezon sportif  kadın ayakkabı modelleriyle siz de kendi modanızın öncüsü olabilir, sokak stilini tüm şıklığıyla kendi stilinize uyarlayabilirsiniz.

greyder-sonbahar-kis-kadin (2)

 

Yorumlar

yorum

GREYDER İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR