Golden Rose’dan Mineral Bronze Powder

28.00 TL

28.00 TL

Golden Rose’un yeni ürünü Mineral Bronze Powder, Güneşi Yüzünüze Yansıtıcak

Doğallığın ve bronzluğun ön plana çıktığı yaz makyajında Golden Rose Mineral Bronze Powder ile yüzünüze güneş ışıltılarını yansıtarak bronz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Golden Rose Mineral Bronze Powder’ın mükemmel ipeksi dokusu cildinize pürüssüz bir bronzluk kazandırarak, makyajınıza kusursuz bir zemin hazırlamanıza yardımcı olur. Paraben içermeyen ve cilde kolay yayılabilen yumuşak dokusuyla ten renginize uyum sağlayan 3 farklı bronz seçeneğine sahip Golden Rose Mineral Bronze Powder ile doğal bronz güzelliğinizi vurgulayabilirsiniz.

Yaz aylarının başlarında henüz bronzlaşmamış teninize Golden Rose Mineral Bronze Powder’ı uygulayarak, yüzünüzde parıldayan güneş ışıltılarına ve bronz bir görünüme erkenden kavuşabilir, yaz makyajınızın en önemli kısmını tamamlayabilirsiniz.

Hem içeriğinde hem de görünümünde doğallığın ön planda olduğu Golden Rose Mineral Bronze Powder ile kusursuz bronz bir tene sahip olabilir güneşin parlaklığnı ve canlılığını yüzünüzde hissettirebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Paris Compact Pudra’nın fiyatı 28.00 TL.

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

GOLDEN ROSE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR