Free People 2013 Yaz Koleksiyonu

free-people-2013-yaz-01Fotoğrafçı Anna Palma tarafından çekilen Free People 2013 Haziran koleksiyonunda model Behati Prinsolo yer alıyor. Yeni katalog genel olarak “denizde yıkanmış” temalı alternatiflerden oluşuyor. Bu yeni sezona toprak tonları hakim ve görünüşünüzü benzersiz bir şekilde değiştirme etkisine sahip. Kadınlığınızı ön plana çıkaracak çok sayıda bohem parça koleksiyonda yerini alıyor.

 

Her zaman olduğu gibi Free People koleksiyonu çok yönlü bir renk paleti sunuyor. Muhteşem tulumlar, sevimli maksi elbiseler, payet etekler, saçaklı bluzlar, kırpılmış üstler, ceketler, salaş pantolonlar ve güzel tunikler 2013 yaz koleksiyonundaki parçalardan bir kaçı…

 

free-people-2013-yaz-02

Ayrıca metal bilezikler, karmaşık kolyeler ve diğer aksesuarlar sizi olağanüstü göstermek için tasarlanmış. Sade görünümüzü bile bu muhteşem aksesuarlarla daha şık ve dikkat çekici hale çevirebilirsiniz.

 

Free People’a ulaşmanız da artık çok kolay, İnternet üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Türkiye’ye sabit 35 dolar kargo avantajıyla ürünlerinizi size yolluyorlar.

Yorumlar

yorum

FREE PEOPLE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR