FLO ve Polaris’ten Arzum Sürprizi

arzumFLO ve Polaris, yeni bir kampanya ile müşterilerine çok sevilen Arzum markalı ürünler hediye ediyor. 17 Ekim’de başlayacak kampanya boyunca, mutfak aletlerinden kişisel bakım ürünlerine yüzlerce Arzum, FLO ve Polaris müşterilerinin olacak.

Sonbahar/Kış sezonunu birbirinden şık ayakkabı alternatifleriyle karşılayan FLO ve Polaris; müşterileri için düzenlediği sürprizlere hız kesmeden devam ediyor. Yeni Arzum kampanyası ile FLO ve Polaris, müşterilerinin yüzünü yine güldürüyor.

Kampanya kapsamında; 17 Ekim 2013’den itibaren FLO ve Polaris mağazalarından 150 TL’lik alışveriş yapan herkese Arzum Linda Saç Kurutma Makinesi veya Arzum Bonita Saç Düzleştirici hediye ediliyor. 200 TL ve üzeri alışveriş yapanları ise Arzum’un ev işlerini keyifli hale getiren mutfak aletleri bekliyor. FLO veya Polaris mağazalarından 200 TL’lik alışveriş yaptığınızda Arzum KahweTürk Kahvesi Robotu, Arzum Mio Lux Doğrayıcı, Arzum Mimoza Su Isıtıcı veya Arzum Maximix Mikser hediyelerinden birini seçebiliyorsunuz.

Stoklarla sınırlı olan bu fırsatlarla dolu kampanyadan yararlanmak için FLO ve Polaris mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya koşulları:

·         Kampanya FLO kartla ve Polaris Kartla yapılan alışverişlerde, indirimli ya da outlet ürünlerde ve özel fiyatlı toplu satışlarda geçerli değildir.

·         Kampanya diğer kampanyalarla ya da hediye çekleriyle birleştirilemez.

·         Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.,  Polaris Pazarlama ve Mümessillik A.Ş. ve Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.’de saklıdır.

·         Kampanyada verilecek Arzum ürünleri 3 yıl Arzum garantisi altındadır. Garanti kapsamına dahil olmak için FLO ve Polaris mağazalarından Arzum ürünü kazanılmasını sağlayan faturanın Arzum Yetkili Servisleri’ne ibrazı zorunludur.

·         Bu kampanyadan yararlanıldığı takdirde faturada geçen FLO ve Polaris ürünlerinde iade geçerli değildir. Bu kampanyada kazanılan Arzum küçük ev aletlerinde iade ya da değişim söz konusu değildir.

·         Kampanyada kazanılan küçük ev aletlerine ilişkin soru ve şikâyetlerde Arzum yetkili olup, FLO’nun ya da Polaris’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Yorumlar

yorum

FLO İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR
POLARİS İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR