F&F’den Monokrom Esintisi

F&F ile podyumlardan gardıroplarınıza Monokrom esintisi başladı!

 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna damgasını vuran Monokrom teması, modacıların defilelerinin en önemli trendlerinden biri oldu. Birçok tasarımcı bu akımı özellikle siyah ve beyazın asil uyumuyla koleksiyonuna taşıdı.

Eğer siz de 60’ların ruhunu yansıtmak istiyorsanız dünyaca ünlü markaların kullandığı gibi siyah ve beyazın zıtlığını ve asaletini, üzerinize oturan elbiselerde ve kabanlarda tercih edebilir veya bu trendi tulumlarda kullanarak yine dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. F&F’in, 60’lardan ilham alarak tasarladığı zarif üste oturan siyah beyaz elbisesiyle kullanacağınız sade bir aksesuar ve siyah topuklu ayakkabı ile, her zaman şık çizginizi koruyabilirsiniz. Tercihiniz denimden yana ise, F&F’in şık görünmeyi seven kadınlara yönelik tasarladığı, midye formunda panellerle detaylandırdığı siyah beyaz bluz, gardırobunuzun vazgeçilmezi olacaktır. Klasik tarzından vazgeçmeyen kadınları da düşünen F&F, Monokrom’u sade haliyle kullanmayı tercih eden stil sahiplerine yönelik hazırladığı kalem etek ve elbiseleri minik dokunuşlarla güçlendiriyor. Eğer seçiminiz elbiseden yana ise kullanacağınız ince deri bir kemerle bu trendi yakalayabilirsiniz.  İlkbaharın gelişini müjdeleyen bu parçalar Şubat ayından itibaren F&F koleksiyonunda.

 

F&F, kaliteli, modayı takip eden ve günün her saatinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan koleksiyonlarıyla KİPA Mağazaları’nda.

 

 

Yorumlar

yorum

F&F İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR