Favori Bu Baharda Çok Renkli

favori-2014-ilkbahar-04Favori, renkli tasarımlarıyla baharın coşkusunu takılarına taşıyor. 

Takı modasına tasarımlarıyla yön veren Favori; bahara özel rengârenk ve ışıltılı takılarını, bayanların beğenisine sunuyor. Modaya uygun, yenilikçi, üstün kaliteli ve estetiğiyle de baharın tazelik ve neşesini andıran tasarımları, bayanların üzerinde göz alıcı birer takıya dönüşüyor.

 İnsanın içini ısıtan, yeni bir umut, yeni bir hayalin canlandığı tasarımlar; bazen zarif taşlarla çevrilmiş bir kolye ve küpe, bazen de çarpıcı bir yüzük olarak bahara göz kırpıyor.

 Hayatla barışmak, her yönüyle iyimser olmak, henüz yeni yeşermeye başlayan bir fidan gibi; yani hayata atılan ilk adımları siz de favorinin bahara özel renkli pırlantalı ürünleri ile karşılamak istemez misiniz?

 Avrupa’nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, ürünlerinin tamamını kendi tesislerinde üretiyor. AB ve TSE standartlarına uygun olarak ömür boyu ayar ve kalite garantisi ile satılan ve Türkiye’nin dört bir yanındaki Favori mağazalarından ulaşılabilen bu seçkin ürünler, uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

 Ürünleri incelemek için en yakın Favori mağazasını ya da www.favori.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum