Dudaklarınızdan Düşmeyecek Yeni Trend: Pop Lips

İlkbahar-yaz sezonuna dair bütün moda defilelerinde ön plana çıkan makyaj trendi parlak dudaklar, Golden Rose makyaj koleksiyonuna da yansıyor. Sloganı Pop Lips! Olan trend, kadınların yüzünde dikkatin sadece dudaklarda olması özelliğiyle dikkat çekiyor.

Pop Lips! trendini uygulamak isteyen kadınlar için Golden Rose makyaj artistlerinin önerisi, dudak makyajı dışında sıfır makyajla görünmeniz… Bunun için belirgin bir göz makyajı ve allık kullanmak yerine, Ultra Rich Color Lipstick Creamy, Golden Rose Lipstick, Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss Serisi’nin dikkat çekici renklerini kullanarak Pop Lips! trendinin akımına siz de uyum sağlayabilirsiniz.

51 numara 12.00 TL

Ultra Rich Color no.51 12.00 TL

Parlak kırmızı, pembe, şeftali, turuncu tonlarını kullanmak ve dudakları ön plana çıkarmak için çerçeve kullanmak da bu trendin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor.

Sedefsiz, ışıltılı ve metallic olmak üzere her zevke hitap eden 3 farklı özellikte üretilen Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick Creamy’nin 51 numaralı fuşya rengi, dudaklarınızda uzun süreli güzellik ve bakım sağlayacak.

Golden Rose Lipstick Serisi’nde yer alan 128 numaralı mercan rengi ise, makyajınızda hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan, feminen bir görünüme bürünmenizi sağlayacak. Dağılmayan kalıcı formülü ile dudaklarınızda mükemmel görünüm yaratan Golden Rose Lipstick, dudaklarınızı beslerken nemlendiriyor.

Işıldayan renk tonları ile baş döndüren dudaklara sahip olmanız için Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, ekstra ışıltılı renkleri ile yıldız gibi çarpıcı ve parlak dudaklar vaad ediyor. İster tek başına ister rujunuzu üzerine uygulayabileceğiniz Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss, elmas ışıltısını dudaklarınıza taşıyacak.

Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick’in fiyatı: 13.75 TL

Golden Rose Lipstick’in fiyatı: 12.75 TL

Golden Rose Shimmer Gloss Lipgloss’un fiyatı: 13.00 TL

Golden Rose’un tüm ürünlerini bir arada görebilmek ve daha fazla bilgi alabilmek için www.goldenrose.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

yorum

GOLDEN ROSE İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR