4. Forum Fashion Week İlham Veren bir Geceyle Başlıyor

forum-fashion-week-2013Moda, tasarım ve çok daha fazlası  Forum Fashion Week’te… Moda ve alışveriş tutkunları bu yıl da Forum Fashion Week’te buluşuyor. 

Tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde moda fırtınası estirecek  Forum Fashion Week, 27 Eylül akşamı, giydiği ilginç kıyafetlerle gündemden düşmeyen ünlü sanatçı Lady Gaga’nın kıyafetlerini tasarlayan 5 önemli tasarımcının konuk olacağı görkemli defileyle başlayacak.

27-29 Eylül arasında Türkiye genelindeki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleşecek Forum Fashion Week’te top modeller, defileler, kaçırılmayacak indirimler, özel atölye çalışmaları, kısacası modaya dair her şey bir arada…

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Forum Fashion Week, 27 Eylül akşamı Pera Palace Hotel’de gerçekleşecek görkemli bir moda şovuyla başlayacak. Her giydiği olay olan, sıra dışı sahne kıyafetleriyle gündemden düşmeyen Lady Gaga’nın cesur ve iddialı kıyafetlerine imza atan tasarımcılar Sorcha O’Raghallaigh, Petra Storrs, Leeroy New, Erevos Aether ve Keko Hainswheeler, muhteşem bir defileyle Türk moda tutkunlarının karşısına çıkacak. Defilede, Lady Gaga’nın konser ve katıldığı şovlarda giydiği kıyafetlerin yanı sıra tasarımcıların çok özel kıyafetleri de sergilenecek.

Bu özel gecede genç modacı Leeroy New’in tasarladığı aksesuarlar, Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği (ÇABA) yararına satışa sunulacak ve elde edilen gelir, moda konusunda eğitim gören gençlere destek olmak için kullanılacak.

Defileler, atölyeler ve modaya dair her şey, Forum Fashion Week’te

Forum Fashion Week kapsamında düzenlenecek etkinlik ve defilelerle 28-29 Eylül tarihlerinde modanın kalbi, Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde atacak.

Marmara Forum ve Forum İstanbul’da iki gün boyunca eş zamanlı düzenlenecek etkinlikler kapsamında moda dünyasının önde gelen isimleri Ece Sükan, Uğurkan Erez, Irmak Atuk, Çağla Şikel, Ahu Yağtu ve Didem Soydan, moda tutkunlarına özel atölyeler düzenleyecek.

Gerçekleşecek defilelerde ise güzellikleriyle dikkatleri çeken Yolanthe Cabou, Chloe Loughan ve son yılların gözde yakışıklılarından Carlos Martin podyuma çıkacak. Ayşe Hatun Önal da ilk defa düzenleyeceği defile müzikleri ile Forum Fashion Week heyecanına ortak olacak.

Forum Fashion Week kapsamında Forum Trabzon’da Uğurkan Erez ve Irmak Atuk , Forum Çamlık’ta Özlem Yıldız, Forum Mersin’de Tülin Şahin; Forum Bornova ve Forum Kayseri’de Ivana Sert, Forum Aydın’da Nur Yerlitaş moda tutkunları ile buluşarak yeni sezon modasını takip edecek ve atölye çalışmalarına katılacaklar.

Forum Alışveriş Merkezleri’nde heyecan bununla bitmeyecek; düzenlenecek ‘Alışveriş Gecesi’ ile belirlenen saatler arasında ziyaretçiler en büyük moda markalarına en özel indirimlerle Forum Alışveriş Merkezlerin’de bululaşacak.

legend-of-lady-white-snakebby-indrani-pal-chauduris-starring-daphne-guinness

Moda ve alışveriş tutkunları, 28-29 Eylül’de Marmara Forum ve Forum İstanbul’da yerli ve yabancı en moda markalar, ünlü top modeller ve modaya yön veren stil ikonlarıyla buluşuyor.İki gün boyunca bir defileden diğerine koşmak, özel atölye çalışmalarıyla modaya dair ipuçlarını modaya yön veren isimlerden öğrenmek, ‘Alışveriş Gecesi’nde özel indirim ve fırsatların tadını çıkarmak için sizi de Marmara Forum ve Forum İstanbul’a bekliyoruz…

Açılışı, 27 Eylül akşamı Pera Palace Hotel’de gerçekleşecek muhteşem bir defileyle yapılacak olan Forum Fashion Week, 28-29 Eylül tarihlerinde Marmara Forum ve Forum İstanbul’da moda rüzgârları estirecek.

Marmara Forum’da Hande Yener, Lady Gaga kıyafetleri ile podyumda…

Marmara Forum’da 28 Eylül Cumartesi günü moda dünyasının önde gelen isimlerinden Ece Sükan, saat 14.30’da moda severler için ‘Sezon trendleri ve stil önerileri’ konulu bir atölye çalışması düzenleyecek. 2013 Sonbahar-Kış sezona dair ipuçları da verecek Sükan, Türkiye’de olduğu kadar yurtdışında da beğenilen stilinden de bahsedecek.

Saat 15.30’da sesinin yanı sıra güzelliğiyle de tüm dikkatleri üzerinde toplayan Hande Yener podyuma çıkacak ve Lady Gaga’nın en çok hatırlanan performanslarında giydiği iki kıyafeti taşıyacak. 19:00’da Sonbahar – Kış Koleksiyonlarının sunulacağı defilede ise DJ kabininde ünlü güzel Ayşe Hatun Önal eşlik edecek.

Chloe ve Carlos Forum İstanbul’da aynı podyumda…

Forum İstanbul’da ise Forum Fashion Week heyecanı 28 Eylül Cumartesi başlayacak. Saat 17.00’da gerçekleşecek defilede, Serdar Ortaç’ın güzelliğiyle göz kamaştıran nişanlısı Chloe Loughan ve son yılların gözde yakışıklılarından Carlos Martin podyuma çıkacak.

Saat 18.00’da ise ekranların en çok izlenen moda programı ‘Bugün Ne Giysem?’in renkli yüzü, Türkiye’nin en önemli organizasyonlarının değişmez koreografı Uğurkan Erez ve Best Model of the World ikincisi ünlü model ve oyuncu Irmak Atuk ile moda üzerine sohbet edecek.

Çağla Şikel 29 Eylül Pazar Forum İstanbul’da

Forum Fashion Week’in ikinci gününde ise Forum İstanbul’da saat 15.00’da  ünlü manken, oyuncu ve sunucu Çağla Şikel, moda severlere özel bir atölye çalışması düzenleyecek.

Ahu Yağtu yılların eskitemediği vintage parçaların hikayelerini Didem Soydan ile anlatıyor…

Marmara Forum’da Forum Fashion Week heyecanı ikinci gün de devam edecek; 29 Eylül Pazar günü moda dünyasının en beğenilen isimlerinden Ahu Yağtu ve Didem Soydan saat 16.00’da düzenleyecekleri ‘Yılların Eskitemedikleri’ atölyesiyle vintage parçaları günümüze uyarlamanın ipuçlarını moda severlerle paylaşacak.

ahu-yagtu

Tüm Forum’ları moda fırtınası sarıyor…

Forum Fashion Week kapsamında Forum Trabzon’da Tülin Şahin, Uğurkan Erez ve Irmak Atuk, Forum Çamlık’ta Özlem Yıldız ve Cemil İpekçi, Forum Mersin’de Tülin Şahin; Forum Bornova ve Forum Kayseri’de Ivana Sert, Forum Aydın’da Nur Yerlitaş moda tutkunları ile buluşarak, yeni sezon trendlerini aktaracak ve atölye çalışmalarına katılacaklar.

Forum Alışveriş Merkezleri’nde heyecan bunlarla da bitmeyecek; düzenlenecek ‘Alışveriş Gecesi’ ile belirlenen saatler arasında ziyaretçiler en büyük moda markalarına en özel indirimlerle Forum Alışveriş Merkezleri’nde bululaşacak.

 

28 Eylül Cumartesi

29 Eylül Pazar

Marmara Forum

14.30:  Ece Sükan ile Workshop / Sezonun Trendleri ve Stil Önerileri

15.30: Hande Yener Podyumda

19.00: Sonbahar – Kış Koleksiyon Defilesi & Ayşe Hatun Önal DJ Kabininde

14.00: Çocuk Markaları Defilesi

16.00: Ahu Yağtu ve Didem Soydan ile Workshop /

Yılların Eskitemedikleri

Forum İstanbul

15.00: Sonbahar – Kış Koleksiyon Defilesi

17.00: Carlos Martin ve

Chloe  Loughan Podyumda

18.00: Uğurkan Erez ve Irmak Atuk ile Moda Sohbetleri

14.00: Çocuk Markaları Defilesi

15.00  Çağla Şikel ile Workshop /

Stil Üzerine

 

4. Forum Fashion Week Kampanyaları

Loft’tan Forum Fashion Week İndirimi

 

 

Yorumlar

yorum