Donna Karan 2014 Resort Koleksiyonu

donna-karan-resort-01Donna Karan 2014 Resort koleksiyonu modern kadınlar için ilham kaynağı oluyor. Birbirinden çekici ve fütüristik parçalardan oluşan kolekesiyonda, tek renk zarif elbiseler, şık baskılı etekler ve blazerler ile çekicilik daima ön planda.

Asimetrik kesim, hafif kumaşlarla tasarlanan, romantizmin ve modern çizgilerin buluştuğu parçalarla  sofistike bir görüntü elde edebilir,  kolay ve modern şıklığı yeni sezon ürünleri ile  elde edebilirsiniz.

Donna Karan 2014 koleksiyonu, siyah ve beyaz zeminin üzerine baskılı canlı kırmızı ve lacivert desenli etekleri  sezonda alternatifler arasında olmaya devam ediyor. Yılın vazgeçilmez  renklerinden siyah ve altının mükemmel uyumu ile tasarlanan parçaların cazibeli ve zarif görüntüsü 2014 sezonunda tüm kadınlara ilham verecek.

Kadınsı aksan açısından, peplum modellerle modern ve sofistike bir görüntü arayanlar arasında güçlü bir alternatif olan Donna Karan 2014 resort koleksiyonu, dikkat çekici altın rengi sandalet ve tek kulağa takılan uzun küpe ayrıntısı ile yeni bir soluk getiriyor.

Yorumlar

yorum

DKNY İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR