Dolce & Gabbana 2013 Tatil Kampanyası

Dolce & Gabbana 2013 Tatil Kampanyası oldukça sade, şık ve kadınsı görünüyor. 

Modeller Marine DeLeeuw ve Ji Hye Park’ın sunumuyla tatil kampanyası heyecan verici ve yeni şeyler getiriyor. Aynı modeller, Dolce & Gabbana 2014 ilkbahar/yaz defilesinde de yer aldığı için gelecek reklamlarda da onları görebilmemiz mümkün görünüyor.

Dolce & Gabbana 2013 Tatil reklamları; yeni stil fikirleri sunmasının yanında sade ve altın süslemelerle donatılmış. Kış çiçekleri ile erkeksi bir kıyafeti bile muhteşem ve romantik bir havaya dönüştürebiliyor. Siyah bir gömlek ve pantolon son derece basit kıyafetlerdir fakat şık bir görünüm isteyenler içinse mükemmel bir seçim olacaktır.

dolce-gabbana-2013-tatil-04

Marka, zarafet ve cazibeyi bir araya getirirken farklı alternatifler de sunuyor. Kadınsı dantel detaylı yün bir elbise kış partileri için ilginç bir seçimken bir başka benzer fikir de konforlu ve sıcak tutan, ince dantel desenli gri tüvit elbise olabilir. Bir başka harika seçimde, yüksek bir görsel etki için zıt tonlarda kullanılan kadınsı şifon bir bluz ve kürk ceket ile kırmızı yüksek belli eteğin sofistike bir görünüm oluşturmasıdır.

 

Görünümlerin sade olması aksesuarların ilgi çekmediğini ya da başarısız olduğunu göstermezken, yeni kampanyada yer alan avize küpeler ve uzun kolyeler muhteşem bir görünüm için mükemmel seçenekleri oluşturuyor.

 

Yorumlar

yorum

DOLCE & GABBANA İLE İLGİLİ TÜM YAZILAR